Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai švenčia dukros Barboros pusės metų sukaktį: „Galima sprogti iš meilės“

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-21 14:41
Inetai Puzaraitei-Žvagulienei ir Ąžuolui Žvaguliui ši diena – ypatinga. Pora švenčia 2015 metų liepos 21 dieną gimusios dukros Barboros pusės metų sukaktį.

„Mūsų princesei šiandien jau pusė metukų! Kaip greitai bėga laikas... Ir kokią gražuolę auginame! Galima sprogti iš meilės“, – socialiniame tinkle ketvirtadienį pasidžiaugė I.Puzaraitė-Žvagulienė.

Mūsų princesei šiandien jau PUSĖ METUKŲ! kaip greitai bėga laikas... ir kokią gražuolę auginame! galima sprogti iš meilės󾌴󾌬❤️🍾

Posted by Ineta Puzaraitė-Žvagulienė on Thursday, 21 January 2016

Šeima Barboros sukaktį nusprendė atšvęsti restorane. Barboros tėtis Ą.Žvagulis Žmonės.lt pasakojo, kad su artimiausiais giminaičiais kiekvieną mėnesį susirenka kartu pasidžiaugti jųdviejų dukra.

„Tikrai atšvęsime šią progą. Susirinksime su visa šeima pas mus restorane ir užpūsime šešias žvakutes. Šiaip mes kas mėnesį susiburiame gražiai arbatos, kavos išgerti ir gabalėlį torto suvalgyti. Tiesiog pabūti kartu, kaip šeima“, – Žmonės.lt pasakojo Ą.Žvagulis.

Vyras teigė, kad laikas bėga ypač sparčiai, todėl nespėjo suprasti, kur taip greitai prabėgo pastarasis pusmetis.

„Nespėjome akies pramerkti, kol atėjo tas pusė metų. Labai greitai bėga laikas. Nespėjome net pastebėti, kaip tas laiko prabėgo“, – sakė jis.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Ą.Žvagulis teigė, kad auginti dukrą Barborą yra ne tik didelė atsakomybė, bet ir malonumas. Jis pripažįsta, kad gyvenimas su vaiku yra kur kas įdomesnis.

„Kiekvieną rytą vis linksmiau. Su šypsena atsikelia vaikas ir visai kitaip pradedi dieną, iš karto linksmiau. Pusryčius kartu valgome, jaučiamės labai šeimyniškai“, – Žmonės.lt pasakojo Ą.Žvagulis.

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai