Ieties metimo čempionė Liveta Jasiūnaitė: „Rankos – darbo įrankis, kuriuo privalu rūpintis“

Liveta Jasiūnaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-18 15:03
Lietuvos ieties metikė, nacionalinė čempionė ir Europos čempionatų prizininkė, trenerio specialybės besimokanti Liveta Jasiūnaitė sutinka, kad ir dabar, ir greičiausiai ateityje vienas iš jos darbo įrankių bus rankos, todėl nuolat lepina po treniruočių išsausėjusią jų odą.

Šiuo metu sportininkė gyvena Kaune, Lietuvos sporto universitete studijuoja treniravimo sistemų specialybę ir ruošiasi 2019-ųjų sezonui.

„Ateityje, manau, norėčiau tapti būtent ieties metimo trenere, nes šiame sporte turiu daugiausia patirties. Taip pat dėl užmegzto ryšio su ugdytiniais, kartu siekiamų rezultatų jaučiu simpatiją trenerio darbui“, – teigė mergina.

Liveta Jasiūnaitė
Liveta Jasiūnaitė

Liveta treniruočių metu ne tik gludina ieties metimo judesius, bet ir atlieka kitokius fizinius pratimus, taip pat dirba su svoriais, kilnoja štangas, todėl rankų oda neretai išsausėja. Jai sušvelninti sportininkė naudoja kremą, kai kada jį iš kuprinės išsitraukia net per treniruotes. 

Eucerin / Organizatorių nuotr.
Eucerin / Organizatorių nuotr.

„Taip pat kartais išsausėja alkūnių oda, tačiau greitai imuosi priemonių ir problema išnyksta. Mėgstu naudoti lengvai įsigeriantį, neriebios tekstūros kremą“, – apie kasdienes odos apsaugos priemones pasakojo lengvaatletė.

Kaip ir visos merginos, Liveta mėgsta rūpintis savimi, bet daugiausia laiko skiria vis dėlto ne išvaizdai, o treniruotėms, mat pagrindinis jos tikslas ir svajonė – dalyvauti 2019-ųjų pasaulio čempionate. 

Daugiau produktų, pasirūpinančių jūsų rankomis, rasite ČIA.

Turinio kontrolė – redakcijos rankose, projekto partneris tik inicijuoja ar palaiko temos viešinimą

Naujausi straipsniai