Į Soliario tėvų kiemą juosiančią tvorą rėžėsi merginos vairuotas automobilis

Į Algimanto Minalgos-Soliario tėvų namų tvorą naktį rėžėsi automobilis / Žmonės.lt ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-15 13:19
Atlikėjas Algimantas Minalga-Soliaris susidūrė su nemalonumais: naktį iš antradienio į trečiadienį į jo tėvų namus juosiančią tvorą rėžėsi merginos vairuotas automobilis.

Nemalonus incidentas įvyko Vilniuje, Fabijoniškių gatvėje. Kaip Žmonės.lt pasakojo A.Minalga-Soliaris, įvykis nutiko apie pirmą valandą nakties.

„Vakar naktį mergina pakoregavo mano tėvų tvorą. Tikiuosi, ji liko sveika. Vaizdas per ir po avarijos“, – pasidalijęs fotografijomis iš įvykio vietos sakė atlikėjas.

Vėliau pridūrė: „Gerai, kad į namus neįvažiavo. Dar pora metrų ir bam į tėvų miegamąjį...“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Žmonės.lt atlikėjas pasakojo, kad tėvai saldžiai miegojo, kai išgirdo kurtinantį garsą. „Sakė, tai priminė sprogimo garsą... Tėvas iškart suprato, kad avarija. Pamatė kieme automobilį, bet ne iš tos pusės, kur yra įvažiavimas“, – pasakojo atlikėjas. 

Soliario tėvas tučtuojau išbėgo laukan, čia rado ir automobilio vairuotoją – jauną merginą. Į įvykio vietą netruko atvažiuoti policijos pareigūnai, medikai. 

Žmonės.lt Soliaris tikino nežinąs, kokia automobilį vairavusios merginos sveikata. „Jokių žinių apie tai dar neturime. Tikiuosi, jai viskas gerai... Kol kas bendravome tik su draudimo atstovais, kurie vertina padarytą žalą“, – pasakojo jis. 

Atlikėjas tikisi, kad istorija išsispręs laimingai – tėvams neteks išlaidauti remontuojant tvorą, o mergina išvengs nemalonumų ir sveikatos problemų. „Po visko man mama sakė, kad jau aš pats daug su važinėjimais pridirbęs, bet šitas įvykis pranoksta viską dvigubai“, – sakė A.Minalga. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai