Į Londoną skristi turėjusi Neringa Šiaudikytė liko Lietuvoje – į lėktuvą trenkė žaibas

Neringa Šiaudikytė / Tomo Petrovskio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-29 13:08
Grupės „Naujos pupytės“ atlikėja Neringa Šiaudikytė, susiruošusi išskristi į Londoną, susidūrė su netikėtomis aplinkybėmis – į lėktuvą trenkus žaibui skrydis buvo atidėtas net keturiolikai valandų.

N.Šiaudikytė į Londoną turėjo išskristi vėlų antradienio vakarą iš Vilniaus oro uosto – užsienyje atlikėja suplanavusi du solinius koncertus naktiniuose klubuose.

Vis dėlto planus teko gerokai pakoreguoti – antradienį Vilniuje prasiautus lietui su žaibais įvyko techninių nesklandumų. „Į lėktuvą trenkė žaibas, todėl jis negalėjo vykdyti suplanuoto skrydžio be nuodugnios patikros. Kaip supratau, buvo vykdoma rimta techninė apžiūra“, – sakė Žmonės.lt kalbinta N.Šiaudikytė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Mergina į Londoną skristi buvo suplanavusi „Ryanair“ oro linijomis – atidėtas skrydis ją išmušė iš vėžių, mat su „Naujomis pupytėmis“ ji buvo tik grįžusi iš Kazachstano, todėl jautėsi itin pavargusi.

„Gerai bent tai, kad buvo suteikta nakvynė viešbutyje, nes man tai jau būtų trečia para be miego – jaučiausi išsekusi ir negalėjau patikėti, kad skrydis tokiam laikui atidėtas. Iki trečios valandos nakties buvome oro uoste, moterys su vaikais, visiems buvo labai sunku – daug kas turėjo išsipirkę bilietus į šiltus kraštus, todėl kai kuriems nuplaukė kiti skrydžiai“, – pasakojo N.Šiaudikytė.

Po keturiolikos valandų laukimo atlikėja į Londoną išskrido trečiadienio popietę.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai