Į komą panirusios Bobbi Kristinos Brown tėvas paskelbė pranešimą apie jos būklę

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-02 09:45
Savaitgalį velionės dainininkės Whitney Houston ir atlikėjo Bobby Browno duktė Bobbi Kristina Brown buvo rasta leisgyvė savo namų vonioje. Mergina šiuo metu ištikta komos ir jos būklė išlieka kritinė.

21-erių Bobbi Kristinos Brown tėvas Bobby Brownas, sužinojęs apie nelaimę, iš karto atvyko į ligoninę ir nuolat budi prie dukters. Sekmadienį jis išplatino viešą ir kol kas vienintelį pareiškimą apie merginos būklę.

„Šiuo metu pageidaujame privatumo. Prašome leisti mano šeimai susidoroti su šiuo reikalu ir suteikite mano dukrai meilę ir paramą, kurios jai reikia šiuo metu“, – trumpai sakė Bobby Brownas.

Žmonės.lt primena, kad šeštadienį leisgyvę Bobbi Kristiną Brown pilnoje vandens vonioje rado jos vyras Nickas Gordonas. Mergina iš karto išvežta į ligoninę, kur jai sukelta dirbtinė koma. Jos būklė iki šiol išlieka kritinė. TMZ žiniomis, policija įvykio vietoje nerado jokių narkotikų ar alkoholio, tad versija, jog ji galėjo perdozuoti, atmetama.

Bobbi Kristina Brown leisgyvė vonioje rasta likus vos porai savaičių iki trečiųjų jos motinos dainininkės Whitney Houston mirties metinių: 2012-ųjų vasario 11-ąją ji rasta negyva vonioje, jos veidas buvo paniręs po vandeniu.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Naujausi straipsniai