Į Juozo Liesio „Toyotą“ trenkėsi studento BMW: „Vaikinas „nepataikė“ iš geros valios“

Juozas Liesis ir BMW vairuotojas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-30 13:53
Grupės „B‘Avarija“ narys Juozas Liesis savaitę pradėjo nemaloniai: pirmadienio popietę į jo „Toyotą“ įvažiavo studento vairuotas BMW automobilis.

Eismo įvykis nutiko pirmadienio popietę, J.Liesio automobilis tada stovėjo vietoje, pats atlikėjas įvykio vietoje nebuvo.

„Buvau susitikime dėl „B‘Avarijos“ reikalų – dabar grupės dvidešimtmečio proga vasario 14-ajai ruošiame smagų dalyką. Staiga į susitikimą įsiveržė žmonės ir klausia, ar aš tokį automobilį vairuoju, – numerius pasakė... Na taip, aš... Paaiškėjo, kad į mane įvažiavo studentas“, – Žmonės.lt pasakojo J.Liesis.

Nors situacija nemaloni, atlikėjui tai nuotaikos nesugadino. Jis nupasakojo įvykio aplinkybes ir tikino suprantąs, kad viskas nutiko netyčia.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„O ką aš su savo nervais pakeisiu? Suprantu ir tą žmogų... „Kregždę“ vairuoti yra reikalų. Man nebuvo paprasta tokį automobilį vairuoti, o tuo labiau studentui. Vaikinas „nepataikė“ iš geros valios – norėjo praleisti keliu važiavusią merginą, važiavo atbuline eiga... Bet turbūt nereikia stebėtis, kad jaunam, nepatyrusiam žmogui, važiuojant atbuline eiga, dar su tokiu „žvėriuku“, taip nutiko...“ – sakė J.Liesis.

Kol kas tiksliai įvardinti, kokią žalą J.Liesis patyrė, sunku: „Iš to, ką matau aš, tai sulenktas sparnas, priekinis bamperis, įvažiuota į diską ir per padangą perbraukta... Bet aš nesu vertintojas, čia reikia, kad vertintojai įvertintų.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai