Į jubiliejų dainuoti neatvykęs Kastytis Kerbedis atmeta pretenzijas: „Man gal ūmus plaučių uždegimas“

Kastytis Kerbedis / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-17 16:43
Antradienį viešumon iškilęs skandalas, kad atlikėja Roma Mačiulytė galimai buvo stipriai sumušta kol kas nenustatyto asmens, paskatino renginių organizatorių Tomą Grigaitį paviešinti daugiau nemalonių faktų apie Lietuvos atlikėjus. Žmonės.lt publikuoja atvirą jo laišką.

„Pastaruoju metu daug rašoma apie tai, kaip žinomi visuomenės ir šou verslo atstovai policijos pareigūnų sulaikomi neblaivūs vairuodami automobilius, apsvaigę neatvyksta į koncertus... Gal gana idealizuoti tuos vadinamuosius „dievaičius“ ir nusiimti rožinius akinius? 

Šis gruodis mano atmintyje išliks visam gyvenimui. Ir prisiminsiu jį labai šviesiai, nors tai buvo vienas didžiausių išbandymų man ir tikrai per jį įsitaisiau ne vieną žilą plauką. Bet apie viską nuo pradžių... 

Gruodžio pradžioje, nuostabi dama, ponia Janina, šventė savo 80 metų jubiliejų. Man ir mano komandai buvo patikėtos šios šventės organizavimas. Matydamas Janinos vaikų ir anūkų norą nustebinti jubiliatę, pats nėriausi iš kailio, kad šventė jai būtų kuo nuostabesnė.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Janina – buvusi tremtinė, daug savo gyvenime patyrusi, tris nuostabius vaikus išauginusi moteris, tikrai nusipelnė pačios geriausios gimtadienio šventės. Jubiliejų turėjo vainikuoti ponios Janinos mylimo atlikėjo Kastyčio Kerbedžio pasirodymas.

Su šiuo atlikėju buvo susitarta prieš pusantro mėnesio. Jam sumokėtas gana didelis užstatas (maždaug 3 lietuviškų pensijų dydžio). Viskas buvo tobulai suplanuota ir sustyguota, bet šventės dieną planas ėmė griūti.

 

Gerbiamas Kastytis Kerbedis nepasirodė sutartu laiku parepetuoti. Paskambinus jam, buvo akivaizdu, kad žmogus nėra nusiteikęs koncertui, bet vis dėlto po neilgo pokalbio jis pažadėjo atvažiuoti. Kalbėjo nuotaikingai, linksmai, todėl patikėjome, kad jis jau vyksta iš Panevėžio į Kauną.

Deja, po geros valandos su atlikėju jau nebuvo galima susisiekti, jis išjungė telefoną. Kai supratome, kad mus paprasčiausiai apgavo. Ir tai nebuvo tiesiog nepareigingumas. Koją pakišo greičiausiai tai, apie ką rašiau pradžioje – alkoholis. Bent jau taip buvo galima spręsti iš pirmojo pokalbio su žymiuoju atlikėju.

Janinos jubiliejus jau buvo prasidėjęs, svečiai ir jubiliatė laukė atlikėjo, jo dainų. O mes bandėme gelbėti situaciją visomis išgalėmis. Pirmiausia, žinoma, ieškojome Kastyčio Kerbedžio, skambinome į viešbutį, ieškojome jo kolegų ir artimųjų kontaktų, deja, niekas nepadėjo.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Likus 30 minučių iki atlikėjo pasirodymo teko šventiškai nusiteikusius užsakovus įstumti į neigiamų emocijų duobę, pasakant, kad Kastytis Kerbedis dingo ir greičiausiai neatvyks, o kaip bus su jų sumokėtais pinigais, nežinia. Visi kas yra susidūrę su renginių organizavimu tikriausiai įsivaizduoja, kad toks momentas yra pats baisiausias kiekvienam vedėjui – žodžiai strigo gerklėje ir rodėsi kad kiekviena kūno ląstelė verda iš apmaudo ir bejėgiškumo.

Nė vienas mūsų komandos narys negalėjo susitaikyti su mintimi, kad ši nuostabi moteris, kuri sulaukusi 80 gimtadienio yra tokia žvali, energinga ir spinduliuojanti gerumu, liks nuvilta per savo jubiliejų. Negalėjome to leisti ir iki šiol nesuvokiame kaip K.Kerbedis sau tai leido. Sprendimą radome. 

 

Nuoširdžiai dėkojame atlikėjams Radžiui Aleksandrovičiui ir Birutei Dambrauskaitei, kuriuos pažadinome vėlyvą vakarą ir kurie supratę situaciją, atsikėlė, atvažiavo daugiau nei 200 kilometrų ir nustebino ponią Janiną savo koncertu. Tūkstantis ačiū šiems žmonėms, kurie padėjo mums išgelbėti šventę. Jūs esate Dainininkai iš didžiosios raidės!

Ačiū bent už tai, kad atlikėjas pasielgė krikščioniškai ir iki Kūčių grąžino užstatą.

O Kastytis Kerbedis neatsiliepė telefonu ir neatrašė žinučių nei kitą, nei dar kitą dieną, nerodė jokios iniciatyvos atsiprašyti, atlyginti žalą. Šiaip ne taip, po milijono skambučių, su juo susisiekėme tik praėjus 3 paroms po renginio, išgirdome visokių pasiteisinimų ir pažadų. Užstatą atlikėjas grąžino per porą savaičių, tačiau teko daug kartų jam skambinti, vis raginti ir priminti...

Tiesa pasakius, susidarė įspūdis, kad jis nelabai supranta, kas čia tokio baisaus atsitiko, jog jis pažadėjo atvažiuoti ir dingo, ko čia visi nervinasi ir jį spaudžia. Ačiū bent už tai, kad atlikėjas pasielgė krikščioniškai ir iki Kūčių grąžino užstatą. Tačiau jausdamas atsakomybę prieš savo klientus ir kolegas negalėjau apie tai nepapasakoti. Labiausiai noriu daugiau niekada nepakliūti į tokią nepavydėtiną situaciją ir kad į ją nepakliūtų mano klientai.

Susimąstykite. Žmogus, kuris išduoda mylinčius jo kūrybą, gali išduoti bet ką. Pagalvojus, kaip neatsakingai K.Kerbedis pasielgė ir kaip apgavo garbaus amžiaus žmogų, dar dabar apmaudas užgniaužia gerklę. Mylėkime atlikėjus, kurie myli savo klausytojus. Tai tiek apie gruodį, kurio niekada neužmiršime. O Kastyčiui linkiu nekartoti klaidų.“

K.Kerbedis: „Man gal ūmus plaučių uždegimas“

Žmonės.lt susisiekus su K.Kerbedžiu, atlikėjas nedaugžodžiavo – pavadino T.Grigaitį „susireikšminusiu“, tikino, kad pinigus grąžino. 

„Avansas grąžintas. Kas čia per susireikšminimas? Gal aš susirgau? Man gal ūmus plaučių uždegimas“, – susinervinęs kalbėjo dainininkas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai