Į BMW i3 elektromobilį sėdusi Rūta Mazurevičiūtė: „Už jo kainą išeina BMW X6. Bet kas kam rūpi“

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir Mantas Pitkauskas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-04 13:26
„Mis Lietuva 2013“ laimėtoja Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė su savo širdies draugu Mantu Pitkausku miesto gatvėmis šiuo metu rieda „BMW i3“ elektromobiliu: brangus ir kol kas gana retas automobilis gatvėje porai į akį krito ne dėl mados, o todėl, kad yra tausojantis aplinką ir energiją.

Tiesa, apie 30 tūkstančių eurų kainuojantis „BMW i3“ elektromobilis kol kas – ne judviejų nuosavybė: jį pora kuriam laikui išsinuomojo norėdami išbandyti ir įsitikinti, ar šis atitinka lūkesčius.

„Draugas ruošiasi pirkti būtent elektromobilį, todėl pasinaudojome proga, kad galima jį išbandyti. Labai patiko – nereikia pirkti degalų, ekonomiškas, tausojantis gamtą, kas šiomis dienomis yra labai aktualu. Automobilis pagamintas iš patvarių, bet ekologiškų medžiagų – tai irgi džiugina“, – elektromobilio pliusus vardijo Rūta.

Kam kas svarbiau: ar rūpi ekologija, ar norisi pirkti automobilį pasipuikavimui ir įsigyti BMW X6...

Tiesa, mergina svarstė, kad „BMW i3“ kaina tikrai nemaža: „Už šimtą tūkstančių (litais, – red. past.) galima nusipirkti panaudotą BMW X6 (juokiasi), bet čia kam kas svarbiau: ar rūpi ekologija, ar norisi pirkti automobilį pasipuikavimui ir įsigyti X6. Aš asmeniškai tikiuosi, kad laikui bėgant daugės elektromobilių ir jie bus vis populiaresni.“

R.Mazurevičiūtė pasakojo, kad po miestą važinėti su tokiu automobiliu – vienas malonumas, be to, lengva rasti vietos parkavimui, mat jis nėra didelis. Tiesa, būtent šis bruožas sukėlė abejonių Rūtos vaikinui, kuris svarstė, ar automobilis ne per mažas.

„Kol neturime vaikų ir gausios šeimos – jo mažumas tik privalumas!“ – juokėsi Rūta.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai