Į „Auksinio gaublio“ nominaciją Bryanas Cranstonas reagavo palygindamas savo filmą su Donaldu Trumpu

Bryanas Cranstonas filme „Trumbo“ / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-12 12:35
Juostos „Trumbo“ žvaigždė Bryanas Cranstonas į žinią, kad jis nominuotas „Auksiniam gaubliui“, reagavo atskleisdamas paralelę tarp šio filmo ir JAV respublikonų kandidato į prezidentus Donaldo Trumpo retorikos.

Bryanas Cranstonas ketvirtadienį buvo nominuotas „Auksiniam gaubliui“ už žymaus scenaristo Daltono Trumbo vaidmenį. Šis realus žmogus 1947 metais buvo patekęs į juoduosius Holivudo sąrašus už tai, kad nesutiko atsakinėti į klausimus apie savo narystę Komunistų partijoje.

Buvusi serialo „Bręstantis blogis“ („Breaking Bad“) žvaigždė Bryanas Cranstonas mato panašumų ir dabartinėje visuomenėje.

„Tai primena mums apie tai, kas dabar vyksta politikoje ar kai kurių asmenų ideologijoje, apie baimės platinimą, kaip daro Donaldas Trumpas, kuris prišoka prie ko nors ir kursto ugnį, ir kuria maištingą reakciją į dalykus, gąsdina žmones, o šie reaguoja, ir štai kodėl reitingai auga“, – kalbėjo Bryanas Cranstonas.

„Mums reikia nusiraminti ir grįžti prie to, kas yra fundamentalu šiai šaliai, kas apima skirtingumus ir kas yra mūsų jėga, o ne silpnumas“, – pažymėjo jis.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai