Humoristas Mantas Katleris prisipažino kopijavęs užsieniečių pokštus – atsiprašo ir gėdijasi

Mantas Katleris / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-16 15:04
Populiarusis „stand up“ komikas Mantas Katleris sureagavo į kalbas, kad jo pasakojami juokeliai nėra originalūs. Komikas prisipažino, kad kelis pokštus tikrai yra pasiskolinęs iš užsieniečių, tikina dėl to besigėdijantis ir atsiprašantis, tačiau savo nuopelnų humoro kultūrai nenuvertina.

Abejonės dėl humoristo M.Katlerio juokelių originalumo viešojoje erdvėje kilo pirmadienį. Žmonės.lt skaitytojas atkreipė dėmesį, kad humoristo pokštai perdėm panašūs į dar vieno „stand up'erio“ Davido Spade'o juokelius.

Internautai į pastebėjimą sureagavo – dažnas sutiko su skaitytojo nuomone, kad M.Katlerio juokeliai – jau girdėti. Pats M.Katleris nuo komentarų pirmadienį susilaikė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Skaitytojo tema. Manto Katlerio juokeliai – aktoriaus Davido Spade'o pasirodymų kopija?

Užtat prabilo antradienį – savo „Facebook“ paskyroje:

„Taigi kreipiuosi į jus su tokiu nemaloniu reikalu. Turbūt jau dauguma jūsų skaitė straipsnių, kad Katleris vagia bajerius. Vien aš vakar gavau 4 žinutes iš skirtingų portalų, kur manęs prašo pasiaiškint, kaip čia yra. Nieko aš prieš juos nesiaiškinčiau.

Man negalėtų mažiau rūpėt, ką apie mane mano kažkokie apsivafliavę bulvarinių portalų skaitytojai. Aš jau 6 metus darau gerą humorą, kuriu video su padoriai peržiūrių, „Kitokie pasikalbėjimai“ su manim būna laukiamiausias dalykas, kokį 70 proc. jaunų žmonių mane atpažįsta gatvėje, bet va visokie Žmonės.lt gyvenime nėra jokio normalaus straipsnio apie mane parašę.

(Žmonės.lt rekomenduoja M.Katleriui, prieš rašant panašias išvadas, patikrinti publikuotų straipsnių archyvą.)

Ir va tik būtent dabar kažkodėl jie pajautė, kad būtų pats laikas Lietuvai apie mane pranešt. Tai F U!

Kas man tik rūpi, tai yra jūsų nuomonė. Žmonės, kurie skaitot mano bajerius ir mokat pinigus už mano pasirodymus. Tai tik dėl to ir kreipiuosi būtent per čia. Man būtų durna ginčytis, kad tie bajeriai tik sutapo. Aišku ne.

Aš kažkada juos mačiau, prieš 5 ar kiek metų, ir po to pagalvojau juos panaudoti savo programoje. To nederėtų daryti jokiam komikui. Ir man už tai yra labai gėda ir visų jūsų atsiprašau. Tiek žiūrovų, tiek kitų kolegų humoristų, kurie patys per visą gyvenimą nėra paėmę jokio kito žmogaus bajerio.

Aš atsiprašau labai nuoširdžiai, bet atsiprašau tik vieną kartą. Baruose ar po komentarais nepulsiu kiekvienam kaskart aiškintis, kodėl taip buvo. Taigi čia yra jūsų asmeninis reikalas, priimt mane su šituo ar ne.

Jei nustosit mane mėgt ar gerbt – gaila, prašom „unfollowint“ mane ir neprimint šito po kiekvienu postu, nes tikrai blokuosiu visus... Jei nuspręsit, kad meh, būna ir blogesnių dalykų gyvenime ir toliau vertinsit mano kūrybą – labai džiugu. Aš dar žadu šituo dalyku užsiimti bent keletą metų.

O jei dar neapsisprendėt, kurį variantą pasirinkt, tai galiu pasakyt, kad per 6 metus aš esu sukūręs 4-5h standup‘o, kelias valandas video ir kelis tūkstančius postų. Taip kad tie keli VOGTI bajeriai nesudaro net kokių 2% visos mano kūrybos.

Jei dabar jau dvejojat, ar eiti į mano pasirodymus, ar ne, tai galiu pasakyt, kad šitas standupas buvo 2012 metais. Jis buvo sukurtas 2011 pradžioje.

Taip, mano karjeros pradžioje buvo kliurkų. Bet paskutiniai 3-4 standupai yra flawless (taip pat kaip ir naujas, kurio dar niekas negirdėjo). Tie, kas dabar mokat pinigus, mokat už gerą (mano nuomone) ir originalų humorą.

Tai šitam reikalui norėčiau skirti būtent tiek, kiek vat ką tik skyriau. Ir grįžtam prie bajerių apie kebabus. Ačiū, kad perskaitėt tokį ilgą postą, kas, žinau, kad nėra labai lengva... Ir grįžtam prie bajerių apie kebabus komentaruose.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai