Holivudo žvaigždė Clooney supažindino savo žmoną Amal su JAV pietietiška virtuve

George'as Clooney ir Amal Alamuddin / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-06 12:42
Holivudo aktorius George'as Clooney supažindino savo žmoną britę Amal su savo mėgstamais JAV pietinių valstijų patiekalais per šeimos susitikimą jo gimtajame Ogastos mieste Kentukyje.

Žmogaus teisių advokatė Amal šią savaitę kartu su vyru lankėsi Ogastoje, kur susitiko su jo didelės giminės nariai. Per trumpas atostogas sutuoktiniai užsuko į populiarią vietos kepyklėlę „Magee's Bakery“ paragauti G.Clooney mėgstamiausio vaikystės deserto, pašaipiai vadinamo „Skurdžiaus pyragu“ (Poor Man's Pie) arba „Skaidriuoju pyragu“ (Transparent pie).

Vienas iš kepyklėlės savininkų Russellas Dickinsonas pasakojo buvęs maloniai nustebintas, kai pamatė aktorių vėl užsukusį į jų kavinukę su savo žmona.

„George'as čia užaugo. Jie abu užsisakė „Skaidriojo“ pyrago – jis dar vadinamas permatomu arba celofaniniu pyragu. Jis gaminamas iš kiaušinių, sviesto, cukraus ir pieno. (Amal) pirmąkart jo ragavo, ir jis jai labai patiko“, – R.Dickinsonas sakė portalui Eonline.com.

Per tą vizitą Amal sakė greitai pamėgusi Amerikos pietietišką virtuvę. „Ji užsiminė, kad tapo kaimiškų pusryčių, sausainių ir padažo gerbėja“, – teigė R.Dickinsonas.

G.Clooney ir jo žmona atvyko į Ogastą dalyvauti šeimos susitikime, per kurį Amal galėjo susipažinti su kai kuriais filmo „Oušeno vienuoliktukas“ (Ocean's Eleven) žvaigždės giminaičiais, kurie negalėjo dalyvauti prabangiose poros vestuvėse, surengtose Italijos mieste Venecijoje pernai rugsėjį.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai