Holivudo Šlovės alėjoje atidengta „X failų“ aktoriaus Davido Duchovny žvaigždė

Davidas Duchovny / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-26 08:21
„X failų“ („The X-Files“) žvaigždė Davidas Duchovny pirmadienį buvo pagerbtas Holivudo Šlovės alėjoje, kur buvo atidengta jo vardo žvaigždė – kitą dieną po to, kai šis kultinis serialas grįžo į JAV televizijos ekranus, labai nudžiugindamas jo gerbėjus.

„Tai siurrealu; tai siurrealus momentas ir siurrealus įvykis. Viskas atrodo... atrodo, tarsi atsiranda iš filmo kažkokiu keistu būdu“, – juokavo 55 metų Davidas Duchovny, kuris „X failuose“ vaidina specialųjį agentą Foksą Malderį.

Fokso Malderio ir jo partnerės Danos Skali, kurią vaidina aktorė Gillian Anderson, nuotykiai tęsiasi naujame mini seriale, kurio nekantriai laukė daugybė „X failų“ gerbėjų.

„Niekada nesu tikras dėl sėkmės, bet esu įsitikinęs, kad vėl sukūrėme iš tiesų gerą šou“, – sakė Davidas Duchovny, kuris už Malderio vaidmenį 1997 metais buvo apdovanotas „Auksiniu gaubliu“, o 2008 metais pelnė tą patį apdovanojimą už Henko Mudžio vaidmenį televizijos seriale „Nuodėmingoji Kalifornija“ („Californication“).

Naujausios „X failų“ serijos sulaukė prieštaringų kritikų atsiliepimų.

„Kaip ir Malderis, noriu tikėti, bet dėl tokios supainiotos naujos pradžios, kurią kuria serialo prodiuseris Chrisas Carteris ir jo komanda, patikėti yra gana sunku“, – rašo dienraščio „The New York Times“ kritikė Kaly Soto.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai