Holivudo šlovės alėjoje atidengta komikės Melissos McCarthy žvaigždė

Melissa McCarthy / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-20 11:35
Komikė Melissa McCarthy (44 m.) antradienį sulaukė įamžinimo Holivudo šlovės alėjoje – garsiajame Los Andželo šaligatvyje buvo atidengta įmontuota žvaigždė su jos vardu.

Melissaos McCarthy, kuri buvo nominuota „Oskarui“ už savo vaidmenį 2011 komedijoje „Pamergės“ („Bridesmaids“), garbei buvo atidengta 2 552-oji žvaigždė Holivudo bulvare – per ceremoniją, kurioje dalyvavo aktorės artimieji ir draugai, įskaitant jos vyrą Beną Falcone ir komikę Ellen DeGeneres.

„Negaliu patikėti, kas vyksta, – Melissa McCarthy sakė savo gerbėjams. – Tai tarsi sapnas karščiuojant.“

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Aktorė taip pat dėkojo savo tėvams už palaikymą, kai ji nusprendė tapti estrados komike.

„Nesu tikra, kodėl jie taip pasielgė – visiškai nenumanau. Bet kaskart, kai pasakydavau, kad mesiu koledžą ir tapsiu komike, mama ir tėtis atsakydavo: „Puiku – uoliai dirbk, tau tikriausiai pavyks“, – pasakojo ji.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Jie taip kalbėjo 20 metų, kurių man prireikė, kad įsitvirtinčiau“, – pareiškė Melissa McCarthy.

1970 metais Čikagoje gimusi Melissa McCarthy pradėjo estrados komikės karjerą Niujorke, o vėliau gavo nuolatinį darbą televizijoje. Ji vaidino 2000–2007 metais rodytame seriale „Gilmorų merginos“ („Gilmore Girls“), taip pat 2007–2009 metų daugiaserijinėje komedijoje „Maikas ir Moli“ („Mike & Molly“), už kurį pelnė „Emmy“ apdovanojimą kaip geriausia komedijos aktorė.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Melissa McCarthy taip pat sukūrė pagrindinį vaidmenį veiksmo komedijoje „Šnipė“ („Spy“), kuri bus pradėta rodyti vasarą. Šiame filme ji suvaidino CŽV agentę, vykdančią savo pirmąją užduotį.

Ellen DeGeneres, primindama savo kolegės ankstesnius vaidmenis, gyrė „fantastišką“ Melissos McCarthy darbą.

„Viskas, ką darai, yra įsimintina“, – ji sakė per antradienį vykusią ceremoniją.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai