Hercogienės Catherine gimdymo prie ligoninės laukiančius gerbėjus Kensingtono rūmai vaišino pyragaičiais

Hercogienės Catherine gimdymo prie ligoninės laukiantys gerbėjai / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-28 20:49
Britanijos princo Williamo oficialios rezidencijos Kensingtono rūmų darbuotojai pusryčiais vaišino princo gerbėjus, susirinkusius prie Londono ligoninės, kurioje turėtų gimdyti jo sutuoktinė Kembridžo kunigaikštienė Catherine.

Antrasis princo ir kunigaikštienės kūdikis pasaulį gali išvysti bet kurią dieną, todėl didelis būrys karališkosios šeimos gerbėjų budi užsiėmę vietas prieš Švč.Marijos ligoninės Padingtone, kad vieni pirmųjų galėtų išvysti naująjį princą ar princesę.

Daugelis jų prie ligoninės gyvena jau savaitę, todėl antradienį juos maloniai nustebino Kensingtono rūmų darbuotojų jiems atvežti pusryčiai – kava ir pyragaičiai.

„Du vyrai atvežė dėžę nuostabių pyragaičių ir pasakė, kad juos siunčia rūmai kaip kunigaikščio ir kunigaikštienės padėką už mūsų paramą. Tai buvo tikrai ypatinga akimirka – ir mes iš karto pastebėjome, kad pyragaičiai buvo surišti rožiniais kaspinėliais. Manau, kad tai ženklas, jog jie turės mergaitę!“, – sakė Kathy Martin laikraščiui „London Evening Standard“.

Rūmų atstovas patvirtino, kad Kembridžo kunigaikščiai nusiuntė pusryčius kaip padėką savo gerbėjams.

Princas Williamas ir jo žmona, kurie jau turi sūnelį princą George'ą, trečiadienį švenčia ketvirtąsias savo vestuvių metines.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai