Grupės „One Direction“ žvaigždė 23-ejų Louisas Tomlinsonas taps tėčiu – jo draugė stilistė laukiasi

Louisas Tomlinsonas ir Briana Jungwirth / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-15 07:28
Populiariosios vaikinų grupės „One Direction“ narys Louisas Tomlinsonas (23 m.) kitų metų pradžioje taps tėčiu – jo draugė stilistė Briana Jungwirth (23 m.) laukiasi jų kūdikio.

„Louisas yra laimingas ir labai džiaugiasi, kad taps tėčiu, ir mano, kad Briana bus nuostabi motina. Iš pradžių tai buvo didžiulė staigmena, bet jiedu su Briana yra labai labai artimi draugai, o tai juos dar labiau suartino“, – „People“ pasakojo vienas šaltinis.

Nors Louisas Tomlinsonas ir Briana Jungwirth nėra pora, dainininkas yra pasirengęs būti atsidavusiu tėčiu, rūpinsis savo vaiku ir visaip kaip įmanoma padės jo mamai. Dainininkas jau ieškosi būsto Los Andžele, kad galėtų gyventi arčiau Brianos Jungwirth, ir iki šiol atskrisdavo pas ją kiekvieną kartą, kai jai reikėdavo pasirodyti pas gydytoją.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Louisas ir Briana labai rūpi vienas kitam ir pastaruosius keletą mėnesių praleido labai daug laiko vieni du, – pasakojo šaltinis. – Jie abu yra labai laimingi ir nors nėra pora, jų draugystė yra be galo stipri ir jie labai džiaugiasi dėl nėštumo. Dar ankstyvos nėštumo dienos ir šiuo metu svarbiausia Brianos ir kūdikio sveikata. Briana labai miela mergina – jos absoliučiai nedomina Louiso šlovė. Ji labai vertina privatumą ir visą kartu praleistą laiką jie būna ne viešumoje, o tiesiog su draugais.“

Britas Louisas Tomlinsonas ir Los Andžele gyvenanti Briana Jungwirth susipažino metų pradžioje per bendrus draugus. Kovo mėnesį Louisas Tomlinsonas išsiskyrė su ilgamete drauge Eleanor Calder, su kuria susitikinėjo nuo 2011-ųjų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai