Grupės „E.G.O“ vokalistas Mažvydas Raudonis nesibaido mamyčiuko etiketės: „Man visiškai negėda“

Mažvydas Raudonis / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-02 16:59
Motina dažnai tapatinama su žeme. Kaip žemė užaugina derlių, taip motina savo vaikus, todėl neatsistiktinai mamos diena siejama su pavasariu, kuomet bunda žemė, o Lietuvoje mamas skubame sveikinti pirmąjį gegužės sekmadienį.

Su šia gražia švente savo mamą skuba sveikinti ir grupės „E.G.O“  vokalistas Mažvydas Raudonis, kuris visiškai nesibaido mamyčiuko etiketės.

„Aš toks ir esu ir man dėl to negėda, priešingai džiaugiuosi. Manau, jeigu vyras gerbia, saugo ir yra dėmesingas savo motinai, jis visada bus dėmesingas ir savo moteriai bei gerbs ir saugos savo šeimą. Mus su mama sieja ypatingai glaudus ryšys.  Jeigu jaučiuosi pasimetęs, nežinau kaip toliau elgtis ir ką daryti, visada jai paskambinu ir noriai išklausau jos nuomonės. Taip pat kartu džiaugiuosi ir savo pasiekimais, pajuokaujam, mėgaujamės šiltu bendravimu“, – kalbėjo grupės vokalistas Mažvydas Raudonis.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Mažvydas buvo labai išdykęs vaikas, jo mamai teko daug dėl vaikino pergyventi, tačiau jos gerumas ir moteriškumas, ramybė, vaikinui buvo didžiausias stimulas suvokimui ką daro blogai.

„Atsimenu dar visai mažas kelis metus iš eilės, kol išmokau užsidirbti, skyniau iš kaimynų darželio gėles, kad galėčiau kaip ir kiti pasveikinti savo mamą.  Aš labai myliu savo mamą ji yra geriausia mano draugė ir moters idealas“, – prisiminimais dalinosi Mažvydas Raudonis.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai