Grupė AC/DC pradėjo teisinę kovą su piratinių jos muzikos įrašų pardavėjais

Autorius: Karolis Banevičius
Publikuota: 2016-01-28 17:33
Roko muzikos veteranai grupė AC/DC pradėjo teisinį procesą Jungtinėse Valstijose, siekdama uždrausti muzikos piratams pardavinėti savo prekes per būsimą jų koncertinį turą.

Hito „Thunderstruck“ atlikėjai, kurių pirmasis pasirodymas Šiaurės Amerikoje numatytas vasario 2 dieną Takomos mieste, Vašingtone, kreipėsi į teismą, bandydami susidoroti su gatvių pardavėjais, kurie siūlo nelegalius įrašus į koncertus atvykusiems grupės gerbėjams.

Federaliniam teismui pateiktuose dokumentuose prašoma pareigūnų dislokuoti JAV maršalų ir policijos pareigūnų pajėgas, kurios suimtų pažeidėjus ir konfiskuotų jų pardavinėjamas klastotes, pranešė TMZ.com.

Pranešama, kad operacija turėtų prasidėti Takomos „Dome“ arenoje per pirmąjį grupės pasirodymą ir būtų tęsiama kituose miestuose, kur numatyti AC/DC koncertai.

TAIP PAT SKAITYKITE: AC/DC koncerte Varšuvoje – ir gerbėjai iš Lietuvos, tarp jų Diawaros bei Egidijus Dragūnas.

Skelbiama, kad AC/DC grupės turas yra antras pagal pelną, gautą už parduotus bilietus 2015 metais, visame pasaulyje rokerių gerbėjai įsigijo bilietų į grupės koncertus už 180 mln. JAV dolerių. Juos aplenkė tik popmuzikos atlikėja Taylor Swift, per kurios koncertinį turą „1989“ pernai žiūrovai sunešė daugiau nei 250 mln. JAV dolerių.

Naujausi straipsniai