Grožio formulė pagal Eglę Kernagytę: „Paauglystėje mama man tepdavo plaukus juoda mirkyta duona“

Eglė Kernagytė-Dambrauskė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-15 07:58
„Darbas, dėl kurio tampi viešas, mane įpareigoja būti pasitempusią, bet nemanau, kad verčia tapti tuo, kas nesi“, – įsitikinusi renginių ir televizijos laidų vedėja Eglė Kernagytė-Dambrauskė (34).

VEIDAS. Su veido problemomis man padeda susitvarkyti nuostabi kosmetologė. Kartą per mėnesį ar du – kai yra poreikis, pas ją lankausi. Naudoju specialistės rekomenduojamas priežiūros priemones.

Pabudusi ryte veidą atgaivinu šaltu vandeniu, patepu „Noreva“ kremu. Vakare nuvalau miceliniu vandeniu, nuprausiu „Natinuel“ prausikliu. Išbandžiau kelias priemones ir įsitikinau, kad nakčiai geriausiai tinka odą drėkinanti, maitinanti „Noreva“ veido kaukė ir kremas.

Dėl darbo tenka nemažai grimuotis, todėl laisvalaikiu beveik nesidažau. Prireikus lūpas paryškinu „Victoria’s Secret“ blizgiu. Naudoju „Kiko Milano“ blakstienų tušą. Vienintelis „Max Factor“ maskuojamasis pieštukas padeda paslėpti ir nuo mažiausio miego trūkumo pajuodusius paakius. Dabar naudoju „Bobbi Brown“ kreminę pudrą ir skaistalus. Na, o jei noriu labiau paryškinti akis, prisimenu „Max Factor“ lainerį.

KVEPALAI. Jie man labai svarbūs. Vienus įsimylėjau, kai buvau gal dešimties metų. Tada mano krikšto mama atskrido iš Paryžiaus, kur gyveno, ir atsivežė „Issey Miyake L’eau D’issey Pure“. Tie kvepalai – nuostabūs. Jais kvepinuosi iki šiol, kartais pakeičiu į „Chanel Mademoiselle“ ar „Narciso Rodriguez For Her“. Ketvirti mano mėgstamiausi – parvežti iš Dubajaus: lengvi, aliejiniai, kvepiantys gėlėmis, neįprasti, ilgai išliekantys.

Eglė Kernagytė-Dambrauskė
Eglė Kernagytė-Dambrauskė

PLAUKAI. Kasdien naudoju „Paul Mitchell“, „Nashi“ ir „Four Reasons“ priežiūros priemones: šampūnus, kondicionierius, kaukes, aliejų. Paauglystėje mama man tepdavo plaukus juoda mirkyta duona. Dabar kartais tokią stiprinamąją kaukę pasidarau pati. Arba eidama miegoti plaukus ištepu kokosų aliejumi.

SPORTAS. Dieną pradedu kūną išjudinančia mankšta. Vasarą, kai būnu prie jūros, rytais bėgioju. Na, o mėgstamiausios treniruotės – su TRX diržais. Sportas man yra iškrova. Treniruotės su TRX diržais tam labai tinka.

MAISTAS. Esu iš tų, kuriems vis reikia priminti, kad būtina atsigerti vandens. Kartą tai baigėsi lašelinėmis, nes nebepastovėjau ant kojų. Vanduo tikrai labai svarbu ir savijautai, ir išvaizdai. Organizmo stengiuosi neapsunkinti maistu. Pripratau gyventi beveik be kviečių produktų. Man visada gerai, jei yra daržovių ir košių. Dažnai šaldytuve turime vaisių, daržovių kokteilių – jais pirmiausia malšinu alkį. Taip išvengiu persivalgymo, o kartais kokteilio užtenka, kad pasijusčiau soti.

Nesu valinga, superdietos – visiškai ne man. Jei kokios nors bandau laikytis, atrodau labai prastai, nes jaučiuosi kankinė.

5 GROŽIO BŪTINYBĖS

Nepamiršti gerti vandens.

Rūpintis plaukais: jie turi būti švarūs, sveiki.

Rasti laiko bent trumpai rytinei mankštai.

Nors kartais save palepinti.

Atrasti tai, kas tave daro laimingą. Laimingas žmogus atrodo šimtą kartų geriau už garsiausias pasaulio žvaigždes. 

Naujausi straipsniai