Gražiausios lietuvės fotosesijai ieškojęs Vilmantas Žilinskas ją įamžino nuogą tarp gėlių

Patricija Skopaitė / Vilmanto Žilinsko | Zavifoto.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-17 09:15
Graži moteris, paskendusi ryškiaspalviuose gėlių žieduose... Fotografo Vilmanto Žilinsko idėja įamžinti gražią lietuvę, kūną pridengusią tik gėlių žiedais, sulaukė dėmesio internete. Portalui Žmonės.lt fotografas atskleidė savo idėją ir dar kartą patikina – lietuvės merginos išties vienos gražiausių pasaulyje.

„Ne paslaptis, kad fotografai dažnai semiasi idėjų vartydami kitų, žinomiausių pasaulyje arba šiaip jiems patinkančių fotografų darbus. Vieną vakarą užtikau rusų fotografės Svetlanos Belajevos darbus. Juose atradau kažką artimo sau, tačiau kartu ir visiškai kitokio. Svetlanos darbuose natūralumo likę labai nedaug: dominuoja ryškios spalvos, daug kontrasto, stiprus odos retušavimas, fotografų gretose žinomas kaip „dodge&burn“, – pasakojo V.Žilinskas.

(„Dodge&burn“ – iš reklamos fotografijos atkeliavęs metodas, kai oda stipriai kontrastuoja ir atrodo tarytum vaškinė, tačiau tuo pačiu turinti natūralią odos tekstūrą, – pašnekovo past.)

Fotografas teigė, kad idėjos įgyvendinimui norėjo fotografuoti būtent lietuvę, nes yra įsitikinęs, kad Lietuvoje gyvena vienos gražiausių moterų pasaulyje.

„Nemeluosiu, man labai patiko ši fantastikos prieskonio turinti stilistika ir, pagautas įkvėpimo pagalvojau, kodėl to negalima atkartoti ir įgyvendinti Lietuvoje, su mūsų žaviomis lietuvaitėmis? Juk jos ne ką prastesnės už kitų šalių merginas. O man apskritai jos gražiausios!“ – juokėsi Žmonės.lt kalbintas V.Žilinskas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Modelį jis sugalvojo „atrasti“ netikėtu būdu – socialiniame tinkle paskelbė klausimą „Gražiausias fotomodelis Lietuvoje yra?..“ ir laukė pasiūlymų su dailių lietuvių vardais ir pavardėmis. Tarp jų buvo ir Patricija Skopaitė – ilgaplaukė tobulos figūros ir veido bruožų mergina.

Lietuvės man apskritai gražiausios moterys!

„Jau po valandos turėjau modelį – Patriciją. Tiesa, ją pažinojau dar prieš kažkam ją rekomenduojant: kai svečiavausi Londone, teko fotografuoti jos sesę Agnę, kuri buvo užsiminusi, kad Patricija, nors ir neturi jokios patirties, tačiau svajoja nusifotografuoti pas mane, bet nedrįsta kreiptis. Ir taip sutapus nuomonėms bei požiūriams po poros dienų nuotraukos jau buvo mano kompiuteryje“, – sėkmingu idėjos įgyvendinimu džiaugėsi V.Žilinskas.

Fotosesijai prireikė ne tik dailaus modelio, bet ir gausybės žiedų, todėl fotografui padėjo dekoratorės iš Kauno, atgabenusios fotosesijai pilną automobilį gėlių.

„Suretušavęs nuotraukas galiu teigti, jog lietuvaitės jose gali atrodyti ne ką prasčiau. Kiekvienam patariu pamėginti įveikti pačius sudėtingiausius iššūkius, nes prieš planuodamas fotosesiją truputį abejojau, ar pavyks išgauti norimą rezultatą, tačiau nuotraukos populiarumas, žiniasklaidos dėmesys bei teigiami žmonių komentarai atpirko visas abejones“, – patikino V.Žilinskas.

Kas ši išskirtinio grožio mergina Patricija Skopaitė? Interviu su ja – jau netrukus Žmonės.lt portale!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai