Gražiausios Aukštaitijos merginos karūna atiteko panevėžietei Gretai Bagdonaitei

Greta Bagdonaitė / Savifoto.lt
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-23 09:26
Penktadienio vakarą Panevėžyje keturiolika finalisčių varžėsi dėl „Mis Aukštaitija 2015“ titulo. Sėkmė nusišypsojo panevėžietei, J. Balčikonio gimnazijos abiturientei, Gretai Bagdonaitei, jai teko ir kontraktas su agentūra „Vilnius Models“.
Savifoto.lt
Savifoto.lt

Jau tradicija tapęs renginys ir šį kartą žavėjo išskirtiniu formatu. Čia nebuvo tradicinio prisistatymo ar talentų pasirodymo. Renginio režisierius Andrius Povilauskas pasiūlė daug įdomesnių ir originalesnių sprendimų.

Į bikinio pasirodymą merginas atvežė baikeriai, o klausimus uždavė charizmatiškieji ir šmaikštūs grupės „Čilinam“ nariai. Marius Jampolskis, Ramūnas Rudokas ir Stano ne tik atliko dainas, kurios išjudino publiką, bet ir drąsiai smalsavo, ką merginos mano apie grožį ar kokią uogienę mėgsta valgyti.

Savifoto.lt
Savifoto.lt

Jau tradicija tapęs renginys ir šį kartą žavėjo išskirtiniu formatu

Merginos net keletą savaičių dirbo kartu su choreografe Rūta Gruzde, tad renginį stebėję susirinkusieji galėjo žavėtis puikiu reginiu ir originaliais choreografiniais sprendimais. Bikinio pasirodymui merginos pasitelkė fantaziją, jos pačios turėjo dekoruoti šortus ir liemenėles.

Pasak renginio organizatorės Ievos Žiukaitės-Damaševičienės, šiais metais pavyko surengti dar didesnį ir įspūdingesnį šou ir galima didžiuotis, kad Aukštaitijoje yra daug gražių merginų.

„Visos merginos buvo nuostabios. Jos daug repetavo, dirbo, kad galėtume išvysti šį puikų pasirodymą“, – mintimis dalijosi ponia renginio organizatorė.

omisijai teko sudėtinga užduotis išrinkti gražiausią aukštaitę. Antrąja vicemis tapo Karolina Žurauskaitė iš Ukmergės, pirmąja vicemis išrinkta Gintarė Survilaitė iš Panevėžio rajono, Raguvos. „Mis elegancija“ tapo panevėžietė Deimantė Kazlauskaitė, „Mis foto“ – ukmergiškė Lina Cemnolonskytė, „Mis Bikini“ – Gabrielė Tarailytė iš Utenos, o „Mis publika“ titulu pasipuošė Monika Morkevičiūtė iš Panevėžio.

Gražiausia Aukštaitijos mergina tapusi G.Bagdonaitė neslėpė džiaugsmo ir mielai dalijosi ją užplūdusiomis emocijomis.

„Džiaugiuosi, kad mane palaikė šeima ir draugai. Kuomet išgirdau, kad tapau gražiausia Aukštaitijos mergina buvo sunku tvardyti ašaras. Džiaugsmas buvo begalinis. Esu tikra, kad dabar sulauksiu daugiau dėmesio, tačiau svarbu tai, kad šis renginys ir titulas man įkvėpė dar daugiau pasitikėjimo savimi. Esu tikra, kad dabar užteks drąsos siekti modelio karjeros“, – šypsojosi gražiausia Aukštaitijos mergina išrinkta G.Bagdonaitė.

Savifoto.lt
Savifoto.lt

 

15min.lt

Naujausi straipsniai