Goda Alijeva: „Jeigu norėsiu būti matoma, aš tokia būsiu“

Goda Alijeva / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-07 12:20
Buvusi scenos diva Goda Alijeva (28) pripažįsta, dabar jos gyvenimas visai nepopuliarus – jokių skandalų ir intrigų. Tik vaikai, vyras, buitis. Tačiau dviejų vaikų Tėjos (4) ir Amilio (1) mama, krepšininko Rolando Alijevo žmona tikina, kad laikrodžio atsukti į tuos auksinės karjeros laikus, kai trumpu pūstu sijonėliu staipėsi scenoje, – nenorėtų.

„Kas aš tada buvau? Ką veikiau? Ką vertingo tada išgyvenau? Kai atsigręžiu atgal, toks jausmas apima, kad ne aš ten buvau.“ Šešeri santuokos metai, sako Goda, davė jai suvokimą, kad jokia karjera nesuteikia tokios laimės ir pilnatvės kaip šeima. Vis dėlto jauna mama įsitikinusi – jos traukinys dar nenuvažiavo. „Neskubėkite manęs nurašyti!“ – tarsi primena.

Goda pripažįsta – dabar ji jaučiasi brandesnė ir atsakingesnė. Žino, kad vaikams paaugus tikrai neužteks vien sėdėti namuose. Ir jei tik norėtų būti matoma, tokia būtų ir tikrai rastų sau vietą pramogų pasaulyje.

„Nesu pilka pelytė ar naujokė, kuriai reikėtų prasimušti šou versle. Mano amžius dabar man yra tik pliusas. O mano prekinė išvaizda, – juokiasi, – net ir gimus dviem vaikams beveik nepakito.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Naujausi straipsniai