Girtas naktį Vilniuje vairavęs Egidijus Dragūnas sulaukė teismo dienos

Egidijus Dragūnas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Saulius Chadasevičius
Publikuota: 2015-12-09 08:36
Vilniaus miesto apylinkės teismas trečiadienio rytą išnagrinėjo Egidijaus Dragūno (39) bylą dėl vairavimo neblaiviam.

Egidijus Dragūnas lapkričio viduryje, naktį į sekmadienį, prieš pat vidurnaktį, buvo sulaikytas Vilniaus centre prie automobilio „Mercedes-Benz“ vairo. Visureigį Selas vairavo neblaivus – pažeidėjui nustatytas vidutinis (1,65 promilės) girtumas.

„Retai geriu, iš tikro, dėl to taip ir atsitiko“, – trečiadienio rytą teisme pasiteisino 39 metų vairuotojas.

E.Dragūnas teisėjai sakė visiškai pripažįstantis kaltinimą. Be to, jis gailisi ir atsiprašo. „Atsiprašiau visuomenės“, – minėjo Selas.

Iškart po šio įvykio E.Dragūno atstovė spaudai Liubovė Zaiceva taip pat buvo išplatinusi pranešimą, kuriame atlikėjo vardu atsiprašoma visuomenės.

„Aš pats turiu sūnų, kurį branginu kaip savo gyvenimą, ir nenorėčiau, kad jis matytų tokio tėvo pavyzdį. Netoleruoju tokių savo klaidų ir netoleruosiu. Visuomenei noriu pažadėti, jog tai paskutinis kartas, kai mano asmeninio gyvenimo problemos sukelia grėsmę kitiems“, – pranešime buvo cituojamas E.Dragūnas.

Netrukus socialiniame tinkle apie savo akibrokštą trumpai pasisakė ir pats Selas: „Atsiprašau, neišlaikiau ir pasidaviau, buvau silpnas šiomis dienomis.“

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Vairuotojo pažymėjimas jau atimtas už greitį

Vilniaus miesto apylinkės teismas lapkričio viduryje išnagrinėjo kitą E.Dragūno bylą, kurioje grupės SEL lyderiui buvo surašyti iškart du protokolai už drastišką greičio viršijimą vasarą kelyje Vilnius–Kaunas–Klaipėda. Tuomet teisėjas paskelbė tokį verdiktą: vairuotojo pažymėjimas iš Selo atimamas 3 mėnesiams, taip pat skiriama 350 eurų bauda.

Kai E.Dragūnui bus skirta nuobauda už vairavimą neblaiviam, piniginės baudos suma bus mokėtina atskirai. Tuo tarpu teisės vairuoti atėmimo terminai nėra sumuojami – griežtesnė bausmė apims mažesnę.

„Prašau duoti didesnę finansinę baudą, kad būtų nauda biudžetui, bet kad greičiau galėčiau vairuoti“, – į teisėją kreipėsi E.Dragūnas.

Už girtumą Selui gresia vairuotojo teisių atėmimas nuo dvejų iki trejų metų. Po tiek laiko nuobauda už greitį jau seniai bus pranykusi. Tuo tarpu už girtumą gresianti bauda – nuo 579 iki 868 eurų.

Pinigų negaila – gaila vairuotojo pažymėjimo

Į teisėjos Sonatos Raupėnaitės-Lekarauskienės klausimą, ar anksčiau buvo baustas administracine tvarka, vairuotojas trečiadienio rytą atsakė neužtikrintai: „Turbūt...“

Posėdžio šeimininkė atidžiai vartė bylos dokumentus ir konstatavo: „Pagal bylos duomenis matau, kad esate baustas ne kartą.“

Paklaustas, ką norėtų pasakyti teismui, vairuotojas išreiškė viltį, kad jam būtų uždrausta vairuoti kuo trumpiau.

„Prašau duoti didesnę finansinę baudą, kad būtų nauda biudžetui, bet kad greičiau galėčiau vairuoti“, – kalbėjo E.Dragūnas.

Nutarimą teisėja žada skelbti trečiadienį po pietų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai