Gintarui Einikiui vėl sumušus žmoną Jurgitą, prokuratūra pradėjo tyrimą

Būdamas visiškai girtas G.Einikis grasino žiauriai susidoroti su gyvenimo drauge J.Narmontiene (kairėje). / Egidijaus Jankausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-07 14:34
Buvusio garsaus krepšininko Gintaro Einikio ir jo žmonos Jurgitos Einikienės šeimoje nauja drama – į namus dėl smurto šeimoje vėl buvo iškviesta policija. Prokuratūra dėl to pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Į Klaipėdoje viename daugiabučių gyvenančios šeimos namus policijos pareigūnai buvo iškviesti spalio 4-osios naktį. Policija iškvietimą gavo dėl namuose įvykusio konflikto, kurio metu J.Einikienė neva buvo sumušta savo sutuoktinio.

Policija sulaikė G.Einikį  – paaiškėjo, kad vyras buvo neblaivus, jam nustatytas 1,9 promilės girtumas. G.Einikis buvo išvežtas ir uždarytas į areštinę, joje praleido naktį.

Luko Balandžio nuotr.
Luko Balandžio nuotr.

Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūra trečiadienio popietę sulaukė Klaipėdos policijos prašymo dėl smurto artimoje aplinkoje pradėti ikiteisminį tyrimą.

Lietuvos generalinės prokuratūros atstovė spaudai Ignė Rotautaitė Žmonės.lt patvirtino, kad ikiteisminis tyrimas pradėtas, imtasi tolimesnių procesinių veiksmų.

Žmonės.lt primena, kad smurtas Einikių šeimoje tapo pasikartojančiu reiškiniu, dėl to jau ne kartą buvo kviesta policija ir net medikai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Jurgitai Einikienei sulaužyti šonkauliai – sutuoktinis Gintaras Einikis vėl paleido į darbą kumščius

Luko Balandžio nuotr.
Luko Balandžio nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai