Gintarės Karaliūnaitės-Canuel šeimoje už velykinius margučius atsakingas vyras Marcas

Aleksandras Pogrebnojus pristatė labdaringą suknelių ir marškinėlių kolekciją / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-06 16:54
Nors ant rankų – mažylė dukrelė Sofia, pramogauti ir bendrauti mamos pareigos dainininkei Gintarei Karaliūnaitei-Canuel netrukdo. Kartu su syru Marcu ir mažyle atlikėja antrąją Velykų dieną skyrė pasižmonėjimui – apsilankė Aleksandro Pogrebnojaus labdaringos drabužių kolekcijos pristatyme.

Antrąją Velykų dieną G.Karaliūnaitė-Canuel, Marcas ir Sofia nutarė namuose nesėdėti – tai sekmadienį su artimaisiais paminėjo šventę, o štai pirmadienį galima ir išeiti iš namų. 

„Velykas jau atšventėme ramiai, gražiai. Tėtis nudažė kiaušinius, atėjo svečių – giminės. O antrą Velykų dieną jau išlindome į miestą“, – labdaringos Aleksandro Pogrebnojaus kolekcijos pristatymo metu Žmonės.lt sakė dainininkė. 

Čia jį pasirodė žaismingai pasipuošusi: su ruda margais raštais išpuošta suknele, siekiančia žemę. Tokios pat medžiagos rūbeliu papuošė ir dukrytę: ir mama, ir mažylė renginio metu vos spėjo dėkoti už komplimentus. 

Kaip atrodė velykinis garsios šeimos stalas? Kokie gi jų šventiniai papročiai? „Tradicijų laikėmės, kai močiutė buvo gyva. Tai ji buvo tradicijų puoselėtoja... O dabar jos nėra, todėl kiek sunkiau. Bet, manau, savo tradicijas atgaivinsime! O jos įprastos, lietuviškos... Esame tikintys, bet nesame itin religingi, todėl nėjome į bažnyčią“, – sakė atlikėja. 

Kolekcijos pristatyme šeima apsilankė ne be priežasties: „Labdara mums – svarbus dalykas. Su Rimanto Kaukėno fondu draugauju jau kelis metus. Todėl nėra taip, kad į jo renginius ateičiau tik pasifotografuoti. Prisidedu darbais. Galbūt tylesniais, bet reikšmingais.“

Antai jau kelerius metus G.Karaliūnaitė-Canuel rūpinasi, kad Vaikų gynimo dieną Kauno klinikose skambėtų mažiesiems skirtas koncertas, taip pat prisidėjo prie knygos vaikams leidybos.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

 

Žmonės.lt

Temos:

Velykos Aktualu

Naujausi straipsniai