Gintarės ir Dariaus Songailų vestuvėse kartu su jais pozavusi Kristina Kaikarienė: „Buvo priežastis“

Darius Songaila, Kristina Kaikarienė ir Gintarė Sabeckaitė / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-28 12:39
Savaitgalį įvykusios krepšininko Dariaus Songailos ir modelio Gintarės Sabeckaitės vestuvės aptariamos iki šiol. Ne tik dėl romantiškos šventės Pažaislyje. Daug kam užkliuvo, kad jaunavedžiai žiniasklaidai pozavo ne dviese, o trise – su vestuvių planuotoja Kristina Kaikariene. Kodėl?

Šeštadienį Pažaislio vienuolyno teritorijoje esančiame centre „Monte Pacis“ vykusios D.Songailos ir G.Sabeckaitės vestuvės sulaukė didžiulio dėmesio. Vos pasirodžius pirmosioms jaunavedžių fotografijoms šios netruko išplisti socialiniuose tinkluose. 

Internautai nesuprato, kodėl laimingi jaunavedžiai žiniasklaidai pozavo drauge su savo vestuvių planuotoja K.Kaikariene.

Vienas po kito sekė juokeliai: gal K.Kaikarienė „prisiūta“ prie G.Sabeckaitės suknelės? Gal D.Songailos nuotaka – „dvigalvė“? Gal K.Kaikarienė tiesiog pristigo dėmesio ir dėl jo padarys bet ką?

Portalui Žmonės.lt vestuvių planuotoja pasakojo tiesiog gynusi jaunavedžių interesus. 

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

„20 metų sugebėjau nestoti tarp jaunavedžių į vidurį, o šįkart teko. Vadinasi, tam buvo tikra priežastis. Ta priežastis tikrai ne mano noras pakliūti į dar vieną nuotrauką kokiame žurnale ar portale. Tai buvo suderinta su jaunavedžiais ir jų noru“, – sakė K.Kaikarienė. 

Jaunavedžiai vengė pakliūti „ant viršelio“

„Jaunavedžiai buvo atsisakę fotografuotis vieno leidinio viršeliui. Tačiau žinojome, kad tai ketinama padaryti be jų sutikimo. Todėl nusprendėme, kad aš stovėsiu tarp Gintarės ir Dariaus. Juk joks save gerbiantis leidinys viršelyje nepublikuos trijų žmonių nuotraukos, kai proga – vestuvės. Galų gale, vestuvių planuotoja nėra tas žmogus, kuris turėtų atsirasti ant viršelio“, – svarstė ji. 

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

Suklydo: antradienį vieno žurnalo viršelį ponia Kristina vis tik „papuošė“.

Bet juk patyrusi vedybų planuotoja K.Kaikarienė galėjo nuspėti, kad bandydama taip padėti jauniesiems pati bus išjuokta...

„Pirmas dalykas tas, kad dirbu tą darbą, kurį nepaprastai myliu. Antras dalykas, mano klientas visada yra teisus, gali daryti ką nori ir kaip nori, o aš jį vis tiek ginsiu bet kokiu atveju. Kalbant konkrečiai apie Gintarę ir Darių, galiu dėl jų ir prašuoliuoti, jei tik būtų reikėję. O dėl kalbų ir komentarų... Seniai to nebebijau. Esu įgavusi imunitetą“, – Žmonės.lt sakė K.Kaikarienė. 

Vestuvių planuotoja sako, kad D.Songaila ir G.Sabeckaitė tokį jos žingsnį įvertino: „Turiu jų žinutes, tačiau neviešinsiu. Žinutės labai privačios, jaukios, mielos, skirtos man. Esu laiminga, kad jas turiu.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai