Gintarei Songailei įspūdingą šukuoseną renginiui sukūrė jos dvynių auklė

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-16 13:48
Penktadienio vakarą į Kaune vykusio vieno lazerinės odontologijos centro įkurtuves atvykusių svečių dėmesį traukė ne tik gėlių kompozicijos ir gurmaniškų vaišių stalas, bet ir Kauno „Žalgirio“ vyriausiojo trenerio asistento Dariaus Songailos žmonos Gintarės Songailės išvaizda.

Elegantiška kaunietė vakarui pasirinko įspūdingą „Herve Leger“ suknelę ir prie jos prisiderino ne ką mažiau išskirtinę šukuoseną.

G.Songailei pasipuošti odontologijos centro Lietuvoje atidarymui padėjo jos dvynukų auklė Birutė. Pastaruosius tris mėnesius mažyliais Herkumi ir Joriu rūpintis padedanti moteris yra ir profesionali kirpėja.

„Birutė ne kartą jau yra mane sušukavusi. Gaila, kad pavasarį ji išvažiuoja gyventi į Angliją“, – sakė G.Songailė.

Loretos Kondrotės nuotr.
Loretos Kondrotės nuotr.

Ilgų šviesių plaukų savininkė pasakojo anksčiau dažnai pindavusi plaukus į kasą, tačiau tokia šukuosena, kokią sukūrė Birutė, ji anksčiau nebuvo pasidabinusi.

Suknelę G. Songailė įsigijo pernai viešėdama Kanadoje.

Pasipuošę buvo ir kiti kviestinio vakaro svečiai – floristas Mantas Petruškevičius, papuošalų kūrėja Agnė Byčiūtė-Jankauskienė, dizainerė Audronė Bunikienė, „Senukų“ įmonių asociacijos įkūrėjas ir prezidentas Augustinas Rakauskas, kulinarijos studijos „Barbarisinė antis“ savininkas Linas Zienius, stilistė Danguolė Pečiukonytė, šokėja Sandra Kniazevičiūtė, daugelio technologijų odontologijos srityje išradėjas, antras žmogus pasaulyje panaudojęs lazerį odontologijos gydyme Dr. Stewartas Rosenbergas.

 

Naujausi straipsniai