Gintarei Karaliūnaitei-Canuel per Užgavėnių šventę buvo gaila deginti gražiąją Morę

Gintarė Karaliūnaitė-Canuel su dukra Sofija / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-17 13:36
Šiemet viena šventė veja kitą – vos spėjome pasidžiaugti Vasario 16-osios iškilmėmis, kai 17-ąją vėl yra dėl ko džiaugtis: švęsti bene linksmiausią ir sočiausią šventę Užgavėnes. Nors šiemet jos išpuolė antradienį, daug kas Morę degino ir blynus pasigardžiuodami valgė jau savaitgalį. Ne išimtis ir dainininkė Gintarė Karaliūnaitė-Canuel.

Šeštadienį, per Valentino dieną, Gintarė Karaliūnaitė su vyru Marco Andre ir dukrele Sofija svečiavosi pas bičiulius, pas kuriuos linksmai atšventė ir Užgavėnes.

Žmonės.lt kalbinta Gintarė teigė, kad neatsispyrė bičiulių pasiūlymui prisijungti švenčiant šią linksmą šventę, todėl visi kartu ir Morę degino, ir blynais vaišinosi.

„Draugai kepė mielinius blynus su uogiene, o mes tik svečiai buvome“, – pasakojo Gintarė, kuriai su šeima neteko rūpintis nei blynų kepimu, nei Morės suruošimu, o tiesiog mėgautis bičiulių kompanija ir suruoštomis pramogomis.

Bičiuliai pasirodė besą išties išradingi: namo kieme pastatė dailią Morę, kurią aprengė spalvotais drabužiais, nupiešė veidą. Prie jos su dukrele Sofija nusifotografavo ir pati Gintarė, kuri juokėsi, jog tokią gražuolę Morę buvo išties gaila deginti, tačiau draugai buvo rimtai nusiteikę varyti žiemą iš kiemo.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai