Gintarė Karaliūnaitė-Canuel pasidalijo jaukia šeimos nuotrauka: „Geriausios atostogos – namuose“

Gintarė Karaliūnaitė-Canuel su vyru Marku, dukra Sofija ir augintiniu / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-23 11:55
Geriausios akimirkos – akimirkos praleistos su šeima. Bent taip įsitikinusi dainininkė Gintarė Karaliūnaitė-Canuel. Kai rytą pabundi kartu su mylimu vyru, kai šalia krykštauja dukra, kai nereikia skubėti ir kai gali tiesiog džiaugtis buvimu kartu.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Keliomis šeimos nuotraukomis Gintarė pasidalino ir socialiniame tinkle. „Šeimyna ryte. Pilnas komplektas“, – po nuotrauka, kurioje matyti ne tik vyras Markas ir dukra Sofija, bet ir jų šešerių metų Berno zenenhundas Denzelis.

„Mūsų šeimoje rytai dažniausiai būna labai smagūs. Jei nelekiame į darbus, dukrytė visuomet prabunda geros nuotaikos. Ji visuomet šypsosi, skuba į lauką, nori pamaitinti šunį, palaistyti žemuoges. Gyvename savo nusistatytu ritmu, patys sau esame karaliai“, – Žmonės.lt kalbėjo Gintarė.

Vasarą jos ir vyro, Kanados prancūzo Marko namų kieme stovi palapinė, kurią šeima išnaudoja kaip mažosios Sofijos žaidimų aikštelę, čia pasislepia nuo saulės spindulių.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Atlikėjai ši vasara darbinga, todėl, pasak jos, kol kas galvoti apie atostogas nėra laiko. Be to, Sofija dar maža ir labai judri, su ja ramiai pakeliauti būtų irgi sudėtinga.

„Daug draugų gyvena gražiuose kampeliuose, vis kviečia atvykti, gal reiks kada ir pasinaudoti pagaliau tuo kvietimu. O šiaip mums geriausias poilsis – namuose. Čia galime ir kurortą įsirengti, ir paturistauti“, – linksmai kalbėjo Gintarė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai