Gintarė Karaliūnaitė-Canuel ieško dingusio šuns Denzelio, įtaria vagystę

Gintarė Karaliūnaitė-Canuel su šeima ir šuniu Denzeliu / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-29 10:48
Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė-Canuel liūdi – dingo jos Berno zenenhundų veislės šuo Denzelis. Garsi moteris įtaria vagystę ir prašo žmonių padėti rasti augintinį.

„Dingo mūsų mylimas šuo Denzelis! Padėkit surasti! Įtariu vagystę, nes pats jis niekada niekur iš namų nebėga, yra baikštus“, – guodėsi G.Karaliūnaitė-Canuel. 

Ji glaustai nupasakojo aplinkybes: „Vakar (pirmadienį, – past.) apie 21 valandą išėjusi jo pakviesti į namus jau neberadau. Ieškojom visą naktį, jei būtų nuklydęs, būtumėm radę, be to, visi aplinkui žino, kad jis mūsų. Pasidalinkit, kas galit. Beje, šuo turi mikročipą. Ačiū!!!“

Žmonės.lt dainininkė pasakojo Denzelį auginusi nuo pat kūdikystės, jau šešerius metus. „Jis turėjo voljerą, kuriame labai nemėgo būti – verkdavo, norėdavo būti laisvas. Vasarą numirė jo mama, kuri ten jam palaikydavo kompaniją. Todėl pastaruoju metu jis nakvodavo garaže, po kiemą vaikščiodavo laisvas“, – pasakojo G.Karaliūnaitė-Canuel.

Kaip tyčia šiomis dienomis ji voljerą atidavė gyvūnų prieglaudai, o namo dar nejuosia tvora. Kaimynai dėl palaido šuns niekada nereiškė pretenzijų, mat Denzelis – geranoriškas, net baikštus. Visgi prie dainininkės namo yra kelias, prie kurio šuo mėgdavo nueiti, o ten sustoti gali bet kas...

„Čia tikrai kažkas ne taip, – Žmonės.lt sakė G.Karaliūnaitė-Canuel. – Vakar nuėjau jo pašerti, atnešiau skanėstą. Apie 19 valandą jis dar tikrai buvo namuose. Vėliau, apie 21 valandą, atėjau jo pakviesti, ir neberadau.“

Istorija – ne beprecedentė 

Žinoma moteris įtaria, kad šuo galėjo nueiti prie kelio, o ten, matyt, kažkas sustojo ir jį pasiėmė. Pagrindo tokioms mintims ji turi – taip jau buvo nutikę Denzelio mamai Dafnei.

Gintarė Karaliūnaitė-Canuel
Gintarė Karaliūnaitė-Canuel

„Tada ją įsisodino į mašiną ir išsivežė, bet po trijų dienų grąžino. Prisistatė taip, lyg būtų ją suradę... Bet aš žinau tą šunį – Dafnė neprisileisdavo nieko, lodavo, kitiems tiesiog nebuvo įmanoma jos auginti. O su Denzeliu kitaip – jis gali ir neišsireikalauti, kad parvežtų namo“, – apgailestavo atlikėja.

G.Karaliūnaitė-Canuel vardija, kaip pažinti jos Denzelį: neseniai jam atlikta ausies operacija, žinoma, jis atsiliepia į savo vardą, yra baikštokas, taip pat operacijos metu jam pašalino po vieną pirštą nuo kiekvienos letenos.

Radusiems šunį G.Karaliūnaitė-Canuel žada atlygį. „Bet tik ne vagims. Jau žinau, kaip tokie žmonės šneka, ką sako“, – tikino ji. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai