Gintarė Karaliūnaitė apie savo 37-ąjį gimtadienį: „Man patinka jaustis brandžia, senti nebijau“

Gintarė Karaliūnaitė-Canuel / Televizijos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-02 11:29
Gintarei Karaliūnaitei-Canuel ketvirtadienį suėjo 37-eri. Tačiau gimtadienio rytas šiemet jai ne toks smagus, kokio ji tikėjosi – prieš keletą dienų dainininkė peršalo ir šiuo metu gyvena lovos ir vaistų režimu.

„Labai tikiuosi atsigauti iki savaitgalio. Šeštadienį planuoju pasilinksminti su draugėmis. Tai bus pirmas kartas po ilgo laiko, kai apsivilksiu suknelę, apsiausiu aukštakulnius, dukrą paliksiu tėtukui ir eisiu į miestą mergaitiškai pasilinksminti“, – Žmonės.lt pakalbinta juokėsi ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: 33-iąjį gimtadienį švenčianti Jolanta Leonavičiūtė: „Metai man tik skaičius“

Gimtadienius ji sako mėgstanti, tačiau jų per daug nesureikšminanti. Esą ši šventė svarbesnė vaikams, o metams bėgant tampa tiesiog smagia diena, kai telefonas kaista nuo draugų ir bičiulių sveikinimų, kai artimi žmonės apgaubia dėmesiu.

„Kartais pagalvoju, ar čia daug man tų metų, ar mažai. Nesijaučiu 37-erių. Bet to skaičiaus nebijau. Man patinka jaustis brandžia, patinka mano amžius. O senti – nebijau. Dabar kiti laikai, anksčiau tokių metų moteris atrodė kaip senolė, o dabar – pats moters prisirpimas“, – sakė Gintarė.

Ji pati sako kol kas psichologiškai bijanti nebent 45-erių ribos. Tačiau veikiausiai sulaukusi šio gimtadienio vėl mąstys kitaip. „Šiandien suprantu, kad savo gyvenime nekeisčiau nieko. Būna, žiūriu į tas jaunas mergaites ir galvoju – kiek joms dar reikia kovoti už save, už būvį... O aš jau su patirtimi, atsirado daugiau užtikrintumo, pasitikėjimo savimi, manęs jau niekas nebegąsdina“, – pasakojo dainininkė.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.

Gintarę jau iš pat ryto spėjo pasveikinti vyras, Kanados prancūzas Markas Canuelis ir dukra Sofia. „Ji turi kas rytą savo ritualą, apsikabina, pabučiuoja, atbėgo ir šiandien. Man kiekviena diena su ja – šventė. Vakare pasibūsime su šeima, pasisėdėsime kartu“, – sakė ji.

Apskritai dovanų atlikėja per daug nesureikšminanti ir jomis didžiuotis nemėgstanti. Tačiau neslepia – buvo gimtadienių, kai draugai kaip reikiant nustebino: sykį su žirgais leido laiką pajūryje, sykį – su Jurgiu Kairiu drauge praskrido. „Žalioje jaunystėje buvo ir gerbėjų, kurie norėjo nustebinti ir prigalvodavo visokių dovanų. Tačiau man svarbiau stabilūs dalykai, kurie vyksta ne tik per gimtadienį“, – sakė ji.

Šiuo metu dainininkė susikoncentravusi į muzikinę veiklą, daug dėmesio skiria sveikam gyvenimo būdui, su užsispyrimu laikosi lieknėjimo plano. „Būnant scenoje turi atrodyti gerai. Antsvoris yra apsileidimas. Žinoma, yra tam tikrų sveikatos sutrikimų, tačiau dažniausiai tai – tiesiog apsirijimas. Jis manęs visai nepuošia, todėl nusprendžiau, kad viskas, gana, reikia kažko imtis. Jau įtelpu į savo mergautinius džinsus, bet kol kas nesirodau dar. Palauksiu rudens, noriu visus nustebinti. Bet jau dabar galiu pasakyti – žydžiu“, – linksmai kalbėjo Gintarė.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai