Gintarė Gurevičiūtė: „Mes, dirbantis jaunimas, vienintelė senolių viltis“

Gintarė Gurevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-13 13:27
Gintarė Gurevičiūtė prisijungė prie labdaros akcijos „Maltiečių sriuba“ ir socialiniame tinkle paviešino savo nuotrauką su akcijos marškinėliais „Tu irgi būsi senas“.

Prie nuotraukos Gintarė Gurevičiūtė parašė:

„Pensininkai – pati jautriausia socialinė grupė, kurios man visuomet gaila labiausiai. Ne beglobių vaikų, ne daugiavaikių nepasiturinčių šeimų, o būtent senolių.

Šie žmonės atidavė visą savo jaunystę ir jėgas, paaukojo sveikatą, o dabar labai dažnai lieka vieni bandydami išlikti civilizacijos džiunglėse.

Šie žmonės nebeturi nieko ir svarbiausia, jie nebeturi antro šanso, tuo tarpu mes – dirbantis jaunimas, vienintelė jų viltis. Padėkime senoliams.“

Labdaros akcija „Maltiečių sriuba“ yra didžiausias Maltos ordino pagalbos tarnybos projektas.

Už šios akcijos metu surinktas lėšas savanoriai visoje Lietuvoje globoja net 2302 vienišus senukus. Iš 2014 m. akcijos metu surinktų lėšų šiais metais 17-oje miestų maltiečiai išdalino daugiau kaip 95 000 karšto valgio porcijų, papildomai nuvežė daugiau nei 10 000 sauso maisto davinių. 10 miestų savanorės globojo ypatingos priežiūros reikalaujančius senjorus, 5 miestuose veikė maltiečių Senjorų klubai.

Kiekvienas, norintis prisidėti prie labdaros akcijos „Maltiečių sriuba“, tai gali padaryti skambindamas trumpaisiais numeriais:

•    1417 – 1,45 Eur
•    1418 – 2,90 Eur

Daugiau informacijos: www.maltieciusriuba.lt

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai