Gintarė Gurevičiūtė Los Andžele aplankė legendinę lietuvių kilmės Holivudo aktorę Rūtą Lee

Gintarė Gurevičiūtė, Rūta Lee, Simona Albavičiūtė / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-02 09:34
Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Albavičiūtė, viešėdamos JAV, apsilankė sėkmingiausios visų laikų lietuvių kilmės Holivudo aktorės Rūtos Lee (80) namuose.
LNK nuotr.
LNK nuotr.

Gintarė ir Simona JAV rengė siužetus LNK laidai „Bus visko“. Rūta Lee ne tik prisiminė prieš keletą metų gautą garbingąjį įvertinimą – savo vardo žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje, bet ir kitas malonias karjeros akimirkas bei pažintis su garsiausiais pasaulio žmonėmis – tokiais kaip Frankas Sinatra.

„Rūta Lee – be galo žavinga moteris, svajoju senatvėje spinduliuoti tokia charizma, jaunyste ir meile gyvenimui. Jos istorija be galo įkvepianti. Iš lietuvių pabėgėlių šeimos kilusi mergina siekė savo svajonės ir visiškų atsitiktinumų dėka tapo garsia aktore. Jei nebūtų atėjusi į Franko Sinatros koncertą, nebūtų pakviesta į jo namus žiūrėti filmo, nebūtų gavusi didelio vaidmens, pakeitusio jos visą karjerą.

Jei nebūtų vėlavęs lėktuvas, ji nebūtų sutikusi žmogaus, kuris gavo vietą lėktuve šalia savo būsimos žmonos, šiandien ji nesimėgautų keturiasdešimčia bendro gyvenimo metų santuokoje. Gyvenimas yra nuostabus žaidimas ir Rūtos istorija primena, kad negalima jo švaistyti, turim keliauti, bendrauti, siekti savo svajonių. Kai apima niūrios mintys, prisimenu šią nuostabią moterį ir iškart pasidaro šviesiau“, – pasakoja Gintarė Gurevičiūtė.

LNK nuotr.
LNK nuotr.

Rodydama savo prabangius namus, Rūta Lee prasitarė, kam paliks visą savo turtą po mirties. Deja, pora taip ir nesusilaukė bendrų vaikų, tačiau yra giminaitė Marytė, kurią garsioji aktorė vadina savo dukra.

„Bus visko“ – šį sekmadienį, 16 val.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai