Gimtąją Liepoją aplankiusi Baiba Skurstene-Serdiukė mieliau renkasi ne Lietuvos, o Latvijos pajūrį

Baiba Skurstene-Serdiukė su vyru Mykolu Serdiuku / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-30 11:59
Liepojoje užaugusi Baiba Skurstene-Serdiukė niekada nepraleidžia progos aplankyti gimtosios Latvijos. Nesvarbu, ar ilgesniam laikui, ar vos dienai – čia jai visuomet gera sugrįžti.
Asmeninio albumo nuotr./Baiba Skurstene-Serdiukė su vyru Mykolu ir bičiule
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Drauge su vyru Mykolu keliauti mėgstanti atlikėja ištaikė laisvą dieną ir drauge su bičiuliais aplankė Liepoją – gimtąjį Baibos miestą.

„Neseniai Mykolo geriausiam draugui papasakojau apie savo mylimą miestą. Nebegyvenu ten jau 12 metų, tačiau matau, kaip miestas vis keičiasi, tampa patrauklesnis lankytojams, čia daug gražių vietų“, – sakė Baiba.

Save ji vadina „jūros žmogumi“. Prie Baltijos krantų užaugusi dainininkė iki šiol labiau vertina jūrą nei ežerus ar upes. Pasak jos, joks kitas vandens telkinys neatpirks jūros grožio.

Didelius sentimentus jai kelia ir Jūrmalos parkas, ir didžiulis paplūdimys, kuriame telpa visi norintys, čia nereikia glaustis vienam prie kito norint tiesiog pasideginti pliaže. „Tegul atleidžia man Lietuva, bet aš mieliau renkuosi paplūdimį Latvijoje“, – sakė Baiba.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Kartu su draugų kompanija dienai nuvykusi į Liepoją ji spėjo aplankyti ne vieną mėgstamą vietą.

Liepoja – muzikos ir vėjo miestas, todėl daug kas čia susiję su šiais dalykais: gatvėse „pribarstyta“ į plyteles įmūrytų natų, šv. Trejybės bažnyčioje galima pamatyti didžiausius vargonus pasaulyje, pasivaikščioti Šlovės alėja, kurioje savo rankų atspaudus grindinyje įamžino garsiausi Latvijos muzikantai.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Visą dieną vaikščiojom, tikrai nenuobodžiavome. Labai rekomenduoju aplankyti Liepoją, nes čia visi gali rasti sau patinkančių malonumų ir pramogų“, – sakė Baiba.

Keliauti mėgstanti dainininkė Dar visai neseniai lankėsi ir Graikijoje. Čia su vyru ji mėgavosi saulės ir jūros teikiamais malonumais. „Įspūdžių parsivežėm tonas“,  – linksmai pasakojo ji.

Daugiau akimirkų iš Baibos atostogų Graikijoje rasite nuotraukų galerijoje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai