Giedrė Rusytė Haouzi: „Už šeimą nieko nėra svarbiau. Ir tai niekada nepasikeis“

Giedrė Rusytė Haouzi su vaikais / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-16 12:02
„Žmonių“ komanda ką tik grįžo iš šventiškai išpuošto romantiškojo Paryžiaus, kuris nė kiek neprimena tos didžiulės sumaišties, kilusios po neseniai įvykdytų teroro išpuolių – gyvenimas grįžo į seną vagą. Miestas alsuoja Kalėdų dvasia, paryžiečiai atrodo drąsūs, linksmi. Laiminga ir čia už prancūzų verslininko Jean-Yves Haouzi (46) ištekėjusi ir prieš 7 mėnesius antro sūnaus Leo Shay susilaukusi modelis Giedrė Rusytė Haouzi (31).

„Esu laiminga, kad Dievas gyvenimą sutvarkė būtent taip: ne bet kaip, o labai teisingai“, – džiaugiasi moteris, pirmą kartą tik mūsų žurnalui papasakojusi savo meilės istoriją.

Giedrė įsitikinusi, kad dėl darnios šeimos būtina stengtis, nuolatos ieškoti kompromiso.

„Nesakau, kad gražūs santykiai poroje yra darbas, tačiau gera vadyba – tai tikrai“, – juokiasi. 

O mėgstančius paliežuvauti, esą „bepigu jai gražiai su turtingu vyru...“ – nuramina, kad jų šeimos gyvenime nėra jokio popso, o labiau už vadinamuosius gala dinner mieliau su vyru vertina ramius vakarus kartu. Tačiau tai nereiškia, kad jie nemėgsta patogaus gyvenimo.

„Mes mėgstame keliauti ir džiaugiamės pasirinkimo laisve, žinome, ką norime veikti, kur ir kaip gyventi... tačiau gyvenimo kokybė nepriklauso nuo prašmatnių vizualių daiktų“, – sako Giedrė. 

Interviu bei fotosesija iš Paryžiaus – naujausiame žurnale „Žmonės“

Naujausi straipsniai