George'o Clooney žmona Amal praminta gražiausiu „Auksinių gaublių“ aksesuaru

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-12 11:35
Sekmadienį per „Auksinių gaublių“ įteikimo ceremoniją visų dėmesį traukė naujoji ponia Clooney, kuri ant raudonojo kilimo debiutavo su pribloškiama juoda „Dior“ aukštosios mados suknia. Kadangi teisininke dirbanti Amal Clooney nėra iš pramogų pasaulio, ji kaip mat buvo kandžiai praminta gražiausiu „Auksinių gaublių“ aksesuaru.

Amal Clooney, kuri už aktoriaus ir režisieriaus George'o Clooney ištekėjo praėjusių metų rugsėjį, ilgą suknią per vieną petį papildė baltomis ilgomis pirštinėmis, kurios „Twitter“ išprovokavo naują tendenciją – „#GoldenGloves“.

„Amal šiuo metu yra didelis laimikis mados pasaulyje, – sakė žurnalo „InStyle“ mados naujienų direktorius Ericas Wilsonas. – Paprasčiausias pirštinių mūvėjimas ant raudonojo kilimo yra labai dramatiškas veiksmas.“

Taip pat skaitykite: Holivude išdalyti „Auksiniai gaubliai“: triumfavo „Vaikystė“

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Be to, lydėdama savo vyrą, kuris tą vakarą atsiėmė apdovanojimą už gyvenimo nuopelnus, teisininkė prie rankinės buvo prisisegusi ženkliuką su užrašu „Je Suis Charlie“ („Aš esu „Charlie“), taip išreikšdama paramą prancūzų satyrinio savaitraščiui „Charlie Hebdo“, prieš kurį praėjusią savaitę įvykdytas teroro išpuolis.

Nuo pat savo sužadėtuvių su George' Clooney, kuomet ja pradėjo domėtis visi, kas netingi, Amal Clooney pelno pagyras už savo aprangą. Ji dažnai renkasi prancūzų, italų ir britų dizainerius, ir jau įsitvirtino geriausiai besirengiančiųjų sąrašuose.

Naujausi straipsniai