George'as Clooney su žmona Amal apie vaikus dar negalvoja: „Tai nėra mano prioritetų sąraše“

George'as Clooney su žmona Amal Clooney / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-24 17:22
Dėl gražuolės teisininkės Amal Alamuddin Holivudo žvaigždė George'as Clooney (54 m.) išsižadėjo savo viengungiško gyvenimo, tačiau kitam svarbiam žingsniui – vaikams – jis dar nėra pasiruošęs.

Šiuo metu naujausią savo filmą „Tomorrowland“ reklamuojantis aktorius laidoje „This Morning“ sakė, kad šeimos pagausėjimas kol kas nėra jo ir Amal prioritetų sąraše.

Tiesa, aktorius pripažino, kad po to, kai prieš aštuonis mėnesius Venecijoje vedė Amal, klausimų apie vaikus išgirsta labai dažnai.„Tiesą sakant, aš apie tai negalvoju, – sakė George'as Clooney. – Turiu omenyje, esu apie tai pagalvojęs, bet tai niekada neužėmė aukštos vietos mano prioritetų sąraše.“

Esu apie tai pagalvojęs, bet tai niekada neužėmė aukštos vietos mano prioritetų sąraše

„Pastaruoju metu manęs dažnai klausia apie vaikus, nes aš vedžiau ir dar filmuojuosi filme su vaikais“, – su šypsena veide sakė aktorius, pridūręs, kad kai kurie žmonės norėdami išpešti iš jo ką jis manantis apie vaikus tapo labai kūrybiški.

Tačiau kol kas George'as Clooney ir jo žmona yra per daug užsiėmę savo karjeromis. Amal yra pripažinta žmogaus teisių advokatė, ji taip pat dėsto Kolumbijos teisės mokykloje, o žmonos darbas George'ui Clooney atrodo kur kas reikšmingesnis nei jo paties.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai