Garsusis didžėjus Arminas Van Buurenas šokėjų savo šou ieško Lietuvoje

Arminas Van Buurenas ieško šokėjų savo šou / CAT nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-08 17:19
Dvylika savaičių Ibisoje. Populiariausio salos klubo „Ushuaia“ scena. Ir galimybė būti joje kartu su pasaulinio garso didžėjumi olandu Arminu Van Buurenu. Kas atsisakytų tokios galimybės? Šį savaitgalį, balandžio 10 dieną Vilniuje, „Exit“ klube, 11 dieną Kauno klube „Nox“, o 12-ąją Klaipėdos klube „Dr.Who“ Amsterdame įsikūrusi kompanija „CAT“ rengia talentingų šokėjų ir gimnasčių atranką.

Atrankos komisijoje – tikros šokių muzikos pasaulio žvaigždės: Armino Van Buureno vadybininkas Davidas Lewis, atlikėjas Johnny Kelvinas, lietuvė, įmonės „CAT“ savininkė Gintarė Lewis ir žinomas Lietuvos choreografas Kęstutis Baranauskas.  

„Ieškome įspūdingų merginų, – sako atrankas Lietuvoje organizuojanti Gintarė Lewis. – Jos turi būti talentingos, artistiškos ir gražiai atrodyti.“ 

Ir pati šokėja, Gintarė puikiai žino, apie ką kalba. Savo šokėjos karjerą Ibisoje pradėjusi beveik prieš dešimtį metų, ji puikiai prisimena nelengvus pirmuosius metus: „Buvau viena, prastai mokėjau užsienio kalbą, tai buvo mano pirmoji kelionė į užsienį... Priimdama Ibisoje naujas šokėjas visada prisimenu savo patirtį, užtat stengiuosi sukurti joms geriausias sąlygas ir rasti geriausius darbo pasiūlymus.“ 

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Per dešimt metų Gintarė įsitvirtino kaip reikiant. Baigusi VDU Viešojo administravimo ir politikos specialybę, 2009-aisiais ji išvyko į Erazmus programos stažuotę Amsterdame.

Keletą metų dirbusi renginiuose, pasaulį išvažinėjusi su Armino Van Buureno turnė, Gintarė sukūrė ir savo verslą – „CAT“. Jos kompanija , kuria šou pasirodymų ir reklamos renginių koncepcijas.

„Aš mėgstu stebinti, – sako lietuvė, – kai Ibisoje surengėme keturis šokėjų pasirodymus, kuriuose merginos skraidė scenos viršuje apsirengusios robotų kostiumais, Vieni zavejosi, kiti kalbėjo, kad toks stilius visiškai netinka Ibisai. Tačiau po vasaros internete pasirodė šou kopijų, vadinasi, viską darome gerai.“ 

Vaizdo klipas apie šokėjų pasirengimą šou:

Šią vasarą savo komandoje Gintarė labai norėtų matyti daugiau akrobačių ir gimnasčių. „Kol kas neišduosiu savo sumanymo, tačiau bus įspūdinga“, – žada ir neabejoja, kad Lietuvoje talentingų, gražių, įdomių šokėjų ji tikrai ras. 

Gintarė nelinkusi kalbėti apie tai, kad jos vyras Davidas – populiaraus atlikėjo Armino Van Buureno prodiuseris ir verslo partneris. „Neskelbiu apie tai, kas yra mano vyras, nes versle man tai labiau trukdytų nei padėtų. Tik pamanykit, princesė įsigeidė žaisliuko. Ne, man pirmiausia Davidą reikėjo įtikinti, kad galiu, kad sugebu ir kad labai noriu eiti savo keliu. Tai nebuvo lengva, patikėkit“, – juokiasi. 

Jei Gintarei atrankose pavyks rasti lietuviškų talentų, į Ibisą šokėjos išvykti turėtų birželio vidury.

„CAT“ sumokės už skrydį, gyvenimą, skirs transportą nuvažiuoti ir grįžti iš darbo, taip pat mokės neprastą atlyginimą. „Ushuaia“ klubas veikia tik iki vidurnakčio, taigi, dirbti naktimis merginoms nereiks“, – sako atrankų organizatorė. 

Daugiau informacijos apie „CAT“ skaitykite čia.

Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai