Garsenybės susibūrė į prabangų kalėdinį vakarėlį Vilniuje

Rasa Arlauskienė, Kęstas Rimdžius ir Ieva Stasiulevičiūtė, Justina Stambrauskaitė ir Danielius Bunkus, Agnė Jagelavičiūtė ir Mantas Volkus / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-18 21:54
Verslininkė Rasa Arlauskienė ir floristas Mantas Petruškevičius penktadienio vakarą būrį garsių bičiulių pakvietė į neeilinę šventę. Viename iš sostinės senamiesčio viešbučių vyko prabangus kalėdinis renginys.

Į Lietuvą atvyko garsenybių pamėgto prekinio ženklo „Hublot“ vadovas Ricardo Guadelupe. Trečius metus iš eilės organizuojama šventė jau tapo kone tradicinė. 

Pasak R.Guadelupe, dar pernai jis pažadėjo, kad jeigu renginį pavyks surengti dar kartą – jis taps kasmetine švente. Pasveikinęs susirinkusius artėjančių švenčių proga, jis pakvietė visus jaukiai drauge praleisti vakarą.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tarp vakaro svečių buvo galima sutikti ne vieną pramogų ir verslo pasaulio atstovą. 

Čia apsilankė Agnė Jagelavičiūtė su vyru Mantu Volkumi, šį renginį organizavusi Rasa Arlauskienė, taip pat atvyko Agnė ir Simonas Grigaliūnai, Jūratė Bitinaitė, Natalija ir Sigitas Martinavičiai, Danielius Bunkus su drauge Justina Stambrauskaite, Kęstas Rimdžius ir Ieva Stasiulevičiūtė, Egidijus Sidaras, Viktorija Jakučinskaitė, Laimutis Pinkevičius ir daugelis kitų.

„Kalėdos man yra galimybė pabūti su visa savo šeima. Gal tai skamba banaliai, tačiau per savo darbus mes nuolat kažkur lekiame, kažkur skubame. Ir tikrai teturime vieną šventę metuose, kai galime pabūti su visais šeimos nariais – ne tik artimiausiais, bet ir tetomis, dėdėmis, pusbroliais. Sakyčiau, tai net ne Kalėdos, o šeimynietos“, – linksmai kalbėjo A.Jagelavičiūtė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Ji pati sutinka šventes pas, kaip pati sako, diedukus netoli Kauno. „Nepaprastai artima šeima tapo ir mano uošviai. Tą meilę reikia paskirstyti, tačiau tai ir yra smagiausia – dalintis ta meile ir šiluma“, – sakė stilistė.

A.Jagelavičiūtė šiemet tikina aplenkusi šventinę apsipirkimo karštinę ir dovanas artimiesiems jau spėjusi susipirkti prieš porą mėnesių.

Dovanomis jau spėjo pasirūpinti ir viešųjų ryšių specialistė J.Stambrauskaitė.

„Kalėdos man, kaip ir daugeliui – svarbiausia šventė metuose. Stengiuosi puoselėti tradicijas ir jas tikrai sureikšminu. Manau, kad namuose būtinai turi stovėti eglė, o ją reikia puošti kartu su šeima. Kasmet pati kepu įvairius pyragus ir sausainius, noriu, kad namai kvepėtų šventėmis“, – sakė ji.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pusantrų metų draugystės sukaktį su D.Bunkumi švenčianti J.Stambrauskaitė jau antras Kalėdas švęs drauge su juo ir tėvais, vėliau aplankys bičiulius.

Ir nors iki Kalėdų – dar savaitė, šventinę dvasią buvo galima pajusti ir šiame vakarėlyje.

Renginio metu vakaro svečiai galėjo ne tik įvertinti naujus laikrodžius, bet ir pasimėgauti gardžiais užkandžiais bei muzikine programa – scenoje koncertavo Monika Linkytė ir „Pinup Girls“ merginos.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai