Garbūs svečiai šventiškai paminėjo 95-ojo Kauno dramos teatro gimtadienio sukaktį

Egidijus Stancikas,Aistė Radzevičiūtė, Vidas Bareikis, Austėja Lunskytė-Yildiz, Gytis Padegimas / Donato Stankevičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-20 16:33
Gruodžio 19-ąją Kauno nacionalinis dramos teatras pasitiko gimtadienį. Tą vakarą į premjerinį spektaklį W. Shakespeare'o „Hamletas“ rinkosi aktoriai, teatro veteranai, garbūs svečiai ir teatro mylėtojai.

Improvizuotoje scenoje Didžiosios scenos fojė teatro generalinis direktorius Egidijus Stancikas sveikino teatro bendruomenę su iškilia švente ir pakvietė į ją teatro veteranus, trupės aktorius, darbuotojus, buvusius vadovus ir Lietuvos teatrų vadovus. 

Iškilia proga Lietuvos respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimą perskaitė patarėjas Valdemaras Sarapinas, Kultūros ministro Šarūno Biručio sveikinimą perdavė ministro pavaduotojas Arnas Neverauskas, taip pat buvo įteiktas Švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės sveikinimas ir dovana.

Donato Stankevičiaus nuotr.
Donato Stankevičiaus nuotr.

Kauno miesto mero vardu teatro bendruomenę sveikino mero pavaduotojas Simonas Kairys. Teatrą pasiekė ir Kauno rajono savivaldybės mero Valerijaus Makūno sveikinimai, linkėjimus perdavė Lietuvos teatrų vadovai.

Šventinio vakaro dalyviai pamatė jaunosios kartos režisieriaus Vido Bareikio darbą – spektaklį „Hamletas“.

Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai