Gabrielius Liaudanskas-Svaras kvies žvaigždes prie lentos

Gabrielius Liaudanskas-Svaras ir Ieva Narkutė / „Žinių radijo“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-10 18:35
„G&G Sindikato“ reperis Gabrielius Liaudanskas-Svaras naujajame „Žinių radijo“ sezone ves laidą „Žvaigždė prie lentos“. Tiesa, žvaigždžių ten neieškos. Į mokyklą sugrįžti jis privers Lietuvoje žinomus žmones.

„Dažniausiai visi laidų vedėjai koncentruojasi į tas žmonių profesines sritis, kuriose jie yra žymūs. Mes profesines sritis iš pagarbos svečiui paliesime, bet labiau koncentruosimės į jo prisiminimus apie mokyklą, apie tą laiką, kuomet praleido begalę savo jaunystės metų ir kaip jis juose jautėsi“, – sakė G.Liaudanskas-Svaras. 

Paklaustas, ar pats norėtų sugrįžti į mokykla – nebuvo labai atviras. 

„Aš pavyzdžiui į mokyklą...nenoriu ten sugrįžti. Aš džiaugiuosi, kad mokykla mano gyvenime baigėsi, kad tas šviesulys mokslo liko man už nugaros“, – kalbėjo jis.

G.Liaudanskas-Svaras garantavo, kad jo vedama laida bus įdomi, intelektuali ir kartu smagi. 

„Pati didžiausia ir smagiausia naujiena tai, kad tai bus mano laida ir joje svečiuosis tie žmonės, kurie man patinka, kuriuos aš pats pasikviesiu ir su kuriais man yra smagu kalbėtis. O kai yra smagu kalbėtis laidos vedančiajam, tada kaip taisyklė ir laidos gaunasi smagios. Tai stengsiuos, kad tie žmonės būtų įdomūs ir, kad mūsų pokalbiai, nors ir trumpi, bet būtų pakankamai koncentruoti smagiai klausytojo ausiai“, – sakė G.Liaudanskas-Svaras.

Laida „Žvaigždė prie lentos“ bus transliuojama antradieniais 16.10 val. 

Naujausi straipsniai