Futbolo žvaigždės Wayne'o Rooney žmona Coleen pagimdė trečią sūnų

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-26 07:09
Geriausio britų futbolininko Wayne'o Rooney (30 m.) šeima džiaugiasi pagausėjimu – jo žmona Coleen pagimdė trečią vaiką.

Du sūnus Kai (6 m.) ir Klay (2 m.) auginantys sutuoktiniai laukdami trečiojo vaikelio nusprendė iš anksto nesužinoti jo lyties ir laukė staigmenos – sausio 24-ąją pasaulį išvydo dar vienas berniukas.

Apie jo gimimą pranešė pats Wayne'as Rooney savo „Twitter“ paskyroje sekmadienį parašęs: „Mūsų nuostabus mažas berniukas gimė šiandien. Kitas Josephas Rooney. 3,66 kg. Mes devintame danguje“.

Vėliau futbolininkas savo „Instagram“ paskyroje paviešino nuotrauką, kurioje užfiksuotas pirmas jo ir naujagimio susitikimas ligoninėje.

Meeting Kit for the first time. Home time now ????

A photo posted by Wayne Rooney (@waynerooney) on

Netrukus naujagimio nuotrauka savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo ir futbolininko žmona – nuotraukoje užfiksuotas melsvais drabužėliais aprengtas naujagimis, saldžiai snaudžiantis automobilio kėdutėje pakeliui namo iš ligoninės.

Welcome to the world Kit ????

A photo posted by Coleen Rooney (@coleen_rooney) on

Savo pagranduką Wayne'as Rooney su žmona pavadino Kitu. Šis vardas kaip mat sulaukė kritikos socialiniuose tinkluose dėl to, kad vyresnieji futbolininko sūnūs turi labai panašius vardus ir visų trijų berniukų vardai prasideda iš K raidės.

Su Coleen garsusis futbolininkas kartu yra nuo mokyklos laikų – jiedu susituokė 2008-aisiais Italijoje po penkerius metus užsitęsusių sužadėtuvių.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Naujausi straipsniai