Futbolininko Darvydo Šerno žmona Sandra ėmėsi naujos veiklos – kuria moteriškų drabužių kolekciją

Sandra Šernė / Ievos Jonelytės Arlauskienės nuotr.
Autorius: Birutė Šarakojytė
Publikuota: 2015-09-18 16:54
Futbolininko Darvydo Šerno žmona Sandra Šernė ėmėsi naujos veiklos – du sūnus auginanti moteris rado laiko užsiimti senos svajonės įgyvendinimu: ėmėsi kurti moteriškus drabužius.

Kurti S.Šernė pradėjo kartu su bičiule, futbolininko Pauliaus Grybausko žmona Ieva Grybauskiene. Kūrybinį duetą moterys pavadino „Female“, o pirmieji šeši kolekcijos „Glamour kill“ modeliai – suknelės, sijono ir marškinėlių kostiumas bei dar keli deriniai – bus pristatyti jau rugsėjo 22 dieną ant žalios LFF stadiono vejos.

„Dabar vis laisvą laiką skiriame šiai kolekcijai, vyrams tenka kur kas ilgiau vaikus prižiūrėti“, – šypsojosi Žmonės.lt apie naują veiklą pakalbinta S.Šernė.
Moteris pasakojo, kad kurti drabužius svajojo jau bent penkerius metus, tačiau tai klostėsi nepalankios aplinkybės, tai šiek tiek trūko drąsos imti ir žengti šį žingsnį: „Tai viena mūsų tekėjo, tai kita, po to laukėmės, todėl vis neatėjo tasai tinkamas laikas.“

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Viskas galiausiai prasidėjo nuo vienos vienintelės suknelės, kurią iš neopreno S. Šernė susikūrė ir pasisiuvo renginiui.

„Tąkart išgirdau tiek komplimentų ir klausimų, iš kur ta stebuklinga suknelė, kad nusprendžiau, tai pagaliau ženklas, kurio ilgai laukiau, ir jau dabar pats metas veikti – kurti kolekciją kartu su bendraminte Ieva Grybauskiene,“ – pasakojo S. Šernė, pridūrusi, kad kiekvienai moteriai norisi puoštis ir būtent iš šio moteriško jausmo ir atsirado visi kolekcijos kūriniai.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

S. Šernė ir I. Grybauskienė kartu sukurti kolekciją nusprendė dar 2015 m. pradžioje. Moterys pritaria viena kitai, kad drabužiai yra būdas išreikšti save, sukurti savo stilių ir juo reprezentuoti save aplinkai, kurioje esi. Moterį gražia daro tai, kas priverčia ją spinduliuoti moteriškumu, elegancija. „Man puošimasis asocijuojasi tik su suknelėmis. Jų turiu pilną spintą, gal todėl ir mūsų kolekcijoje dominuoja suknelės“, – šypsosi S. Šernė.

Pirmieji modeliai skirti stilingai miesto moteriai, kuri nori puoštis ir žavėti aplinkinius, suknelės papuoštos lengvai nuimamomis detalėmis, kurios paprastą biuro suknelę pavers įspūdinga vakarėlio suknele. Moterys sukūrė ir joms ir aksesuarus, kurie lengvai prisisega ir nusisega.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Pirmosios kolekcijos pristatymas vyks futbolo stadione – vieta demonstruoti madai pasirinkta išties išskirtinė. Kaip kilo ši idėja?

„Mūsų vyrai – futbolininkai, mudvi daug laiko praleidžiame stadionuose, juose per pertraukas esame ir ne vieną būsimos kolekcijos mintį išgvildenusios. Mūsų gyvenimuose daug kas siejasi su futbolu ir stadionu, todėl geresnės vietos pirmajai kolekcijai nė negalvojome“, – šypsojosi S.Šernė.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai