Fotografas Tomas Tumalovičius susituokė su savo gyvenimo meile Vyte Danilevičiūte

Tomas Tumalovičius ir Vytė Danilevičiūtė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-02 14:40
Penktadienio popietę žinomas fotografas Tomas Tumalovičius (34) vedė savo mylimąją, teisininkę Vytę Danilevičiūtę (31).
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Tomas ir Vytė vyru ir žmona oficialiai tapo penktadienio popietę Vilniaus santuokų rūmuose. Į ceremonijos vietą jiedu atvyko ryškiu motoroleriu „Vespa“. Pasveikinti jaunavedžių susirinko artimieji ir bičiuliai.

T.Tumalovičius ir V.Danilevičiūtė tuoktis susiruošė po ketverių metų draugystės. Pora augina sūnų Aidą, kuriam netrukus sueis treji. 

Sūnus ceremoniją praleido, nes, anot tėvų, miegojo. „Jis daugmaž supranta, kas vyksta. Bet jam tai tiesiog balius – eilinis vakarėlis. Jam turbūt didelio skirtumo nėra“, – Žmonės.lt sakė T.Tumalovičius.

„Turiu prisipažinti, kad jaudinausi labiau nei tikėjausi“, – iškart po ceremonijos Žmonės.lt sakė nuotaka. 

„O aš žiūrėjau pro langą, į bėgantį šuniuką. Čia kad neapsiverkčiau“, – juokėsi jaunikis.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Žinomas fotografas mylimosios rankos paprašė prieš trejus metus. Kodėl aukso žiedus sumainė tik dabar? 

„Nežinau... Anksčiau tiesiog nebūdavo laiko, vis nesugalvodavome. O dabar sugalvojome padaryti draugams balių. Tai reikia padaryti! Vytei pasipiršau jau seniai – apsiženyti kada nors reikėjo“, – Žmonės.lt sakė jaunikis. 

Jis neslėpė – vestuvių ceremonija porai tebuvo formalumas, kuriam pasiryžo visai spontaniškai – susirašė trumposiomis žinutėmis ir susitarė.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Turbūt labiau susituokti nei kad buvome susituokę iki šiol neįmanoma. Todėl vestuvės labiau formalumas. Tarėmės tarėmės ir... Varom? Tai varom... Mes daug ką taip nusprendžiame“, – tikino fotografas. 

Tuo tarpu V.Danilevičiūtė taip pat džiaugėsi, kad viskas nutiko spontaniškai: „Turi ateiti ta diena. Mes labai nemokame planuoti gyvenimo iš anksto. Vieną rytą atsikėlėme ir supratome, kad jau dabar. Atvažiavom, pateikėme dokumentus ir štai mes čia.“

Ar apie tokias vestuves Vytė svajojo? „Savo vestuvių niekad neįsivaizduodavau. Neturėjau kažkokios vizijos, svajonės. Todėl dabar nėra kažkokių neišpildytų lūkesčių – viskas lengvai išėjo“, – kalbėjo nuotaka.

O ar sumainius žiedus kas nors pasikeitė? „Užsidėjau žiedą. Ir dabar su juo žymiai geriau jaučiuosi nei tada, kai tik matavausi“, – sakė T.Tumalovičius.

Vytė pajautė daugiau skirtumų: „Man dabar palengvėjo gyvenimas – nebereikės galvoti, koks gi tas Tomo statusas. Būdavo, reikėdavo galvoti, kaip sakyti – sužadėtinis, vaikų tėvas... Kažkaip neskamba. O dabar – mano vyras. Ir viskas!“

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Ateityje, sako, tuoksis ir bažnyčioje. „Kai sugalvoji apsiženyti už trijų savaičių, neįmanoma to padaryti bažnyčioje. Aišku, kada nors nueisim ir ten. Buvom ir dabar nuėję pasidomėti, bet sužinojome, kad bent tris mėnesius reiktų laukti... Bus to laiko. Dabar daugiau dėl draugų, dėl baliaus viską darome“, – kalbėjo jaunikis.

Po santuokos ceremonijos pora ir svečiai stabtelėjo priešais Santuokų rūmus – pasivaišino, pabendravo, pasiklausė gyvos grupės muzikos.

Vestuvių šventę T.Tumalovičius ir V.Danilevičiūtė nutarė surengti netoliese – Neries krantinėje esančioje kulinarijos studijoje „Čiop Čiop“. Čia pakvietė 85 svečius – artimuosius, draugus. 

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Po vestuvių nuotaka nusprendė pasilikti mergautinę pavardę – liko Vytė Danilevičiūtė.

Susituokusi pora nusprendė skirti laiko sau – povestuvinę kelionę suplanavo Maroke. „Aš ten buvęs daug kartų, o žmona dar ne. Varysim panuotykiauti. Žinau linksmų vietų, viską jai parodysiu“, – šypsojosi T.Tumalovičius. 

Susipažino oro uoste

T.Tumalovičiaus ir V.Danilevičiūtės meilės istorija primena filmą. Pirmąkart jiedu susitiko 2010-ųjų liepą, Vilniaus oro uoste. 

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Mačiau ją tik kokias 30–60 sekundžių, tačiau jau važiuodamas iš oro uosto pradėjau siuntinėti mms'us – fotokalba geriau nei žodžiai“, – prisiminimais anksčiau su Žmonės.lt dalijosi T.Tumalovičius. 

Gal tos jo siųstos nuotraukos, o gal kas nors kita padėjo pelnyti V.Danilevičiūtės palankumą. Po dvejų metų lygiai toje pačioje vietoje, kur ją pirmąkart pamatė, T.Tumalovičius priklaupė ant vieno kelio ir pasipiršo. 

„Kelis mėnesius sukau galvą kur, kaip, kada... Ir tik pakilęs skrydžiui į Venesuelą supratau, kad ji ateis manęs pasitikti į tą pačią vietą, kur aš ją pamačiau...“ – romantiškai apie piršlybas pasakojo jis.

Buvęs Lietuvos krepšinio rinktinės fotografas T.Tumalovičius išgarsėjo savo fotoprojektais: „Krepšinio širdis“, „Ralio vergai“, fotografijos mėgėjus jis kviečia pasimokyti į savo fotomokyklą „Kalbanti fotografija“.

Vestuvių išvakarėse T.Tumalovičiaus bičiuliai jam surengė nuotaikingą bernvakarį, kurio akimirkas užfiksavo vaizdo siužete:

Šiandien ypatinga diena Tomas Tumalovicius ir Vyte Danileviciute! Vakar su Johan Van Zutphen organizavome priešvestuvinę...

Posted by Tomas Balžekas on Friday, October 2, 2015
 
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai