„Formulės 1“ čempionas Lewisas Hamiltonas peršamas su Kim Kardashian seserimi Kendall Jenner

Kendall Jenner ir Lewisas Hamiltonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-26 20:03
Daugkartinis „Formulės 1“ čempionas Lewisas Hamiltonas (30 m.) poruojamas su Kim Kardashian seserimi manekene Kendall Jenner (19 m.).

Britų portalas dailymail.co.uk praneša, kad tarp Lewiso Hamiltono ir gražuolės Kendall Jenner užsimezgė romanas.

Jiedu kartu pastebėti besilinksminantys įvairiuose vakarėliuose Kanuose, o sekmadienį Kendall Jenner su savo draugėmis atvyko palaikyti Lewiso Hamiltono į Monako GP lenktynes, kuriose jis užėmė trečią vietą.

Kendall Jenner buvo nufotografuota leidžianti laiką kartu su Lewisu Hamiltonu, o akylesnės akys atkreipė dėmesį, kad kaklą ji buvo pasidabinusi auksine Lewiso grandinėle.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Pranešama, kad Kendall Jenner ir Lewiso Hamiltono santykius labai palaiko jos mama Kris Jenner, kuri juos ir suvedė. Vienas šaltinis „The Sun“ pasakojo, kad Kris Jenner su Lewisu Hamiltonu susipažino prieš kelis mėnesius ir jis jai paliko labai gerą įspūdį – ji įsitikinusi, kad lenktynininkas būtų puiki pora jos dukrai.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

„Ji labai nori, kad Kendall su juo susitikinėtų. Kris ir Lewisas pastaraisiais mėnesiais labai susibendravo ir ji mano, kad jis tobulas jos dukrai, – pasakojo šaltinis. – Kendall patinka blogi berniukai, tokie kaip Justinas Bieberis ar Chrisas Brownas, tad Lewisas galėtų padaryti jai gerą įtaką.“

Šių metų vasarį Lewisas Hamiltonas išsiskyrė su ilgamete mylimąja dainininke Nicole Scherzinger.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai