Floridoje su šeima atostogavęs Giedrius Masalskis: „Kol kiti dorojo maisto likučius nuo Kūčių, mes keliavome“

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-14 13:29
Giedrius Masalskis su žmona Asta Stašaityte-Masalskiene ir sūnumis Danieliumi ir Emiliu šiemet didžiąsias žiemos šventes nusprendė sutikti kitaip, nei įprastai. Prieš pat Kūčias jie su bičiulių šeima susikrovė lagaminus ir dviem su puse savaitės išvyko atostogų į saulėtąją Floridą.

Lietuvoje tuomet spaudė 20 laipsnių šaltukas, o šeima JAV lepinosi kone 50 laipsnių šiltesne temperatūra. Ištrūkti poilsiauti šventiniu laikotarpiu jiems nesutrukdė ir kasmetinė tradicija, kurią puoselėjo 15 metų iš eilės – gruodžio 25-ąją jie visuomet praleidžia su geriausiais draugais.

„Kol kiti valgė mišraines ir dorojo Kūčių maisto likučius, mes nusprendėme, kad reikia pakeliauti“, – Žmonės.lt pasakojo Giedrius.

Iš Lietuvos sparnus pakėlę gruodžio 23-iąją, jie Kūčias sutiko lėktuve, Kalėdas – oro uoste, todėl, kaip patys sako, tos šventinės dvasios nelabai ir pajuto.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Sunku pajusti ją buvo ir Floridoje. Kai termometro stulpelis kviečia mėgautis vasara, apie girliandomis išpuoštas Kalėdų egles mažiausiai norisi galvoti.

„Lauke tuo metu buvo apie 25–30 laipsnių šilumos. Neturėjome tikslo švęsti Kalėdų, todėl visi tie skambaliukai ir papuošimai atrodė net kiek ironiškai“, – pasakojo jis.

Naujuosius metus Masalskiai pasitiko Majamyje. Likus kelioms valandoms iki vidurnakčio jie aplankė centrinę miesto aikštę, tačiau vėliau grįžo į viešbutį, kuriame gyveno.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Tiesą sakant, Naujuosius pasitikome prie baseino. Vaikai net darė eksperimentą stebėdami, ar kas pasikeis: likus keliolikai sekundžių iki vidurnakčio panėrė į vandenį ir išnėrė jau 2016-aisiais“, – linksmą situaciją prisiminė jis.

Dar prieš planuodamas bet kokią išvyką, Giedrius visuomet atidžiai pasidomi šalies istorija, kultūra, lankytinais objektais. Tačiau net ir prisiklausęs įvairių pasakojimų apie stereotipus, stengiasi jais šimtu procentų netikėti, o viską pamatyti savo akimis.

„Majamis labai įspūdingas? Mums taip nepasirodė. Dangoraižių pamatyti galima ir kitur, pliažas – kaip Palangoje. Žinoma, aplink daug prabangių namų, viešbučių, tačiau mus tai nebuvo labai įdomu, ne dėl to važiavome“, – sakė Giedrius.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Tiek jį, tiek visą drauge keliavusią kompaniją itin sužavėjo Amerikos gamta. Šeima aplankė  Evergleidso nacionalinį parką, indėnų gyvenvietę, rado laiko ir paplaukioti, ir pažvejoti.

Vaikams didžiulį įspūdį padarė Disneilendas, taip pat – garsusis „Universal Studios“ parkas.

Giedriaus teigimu, Astą labiausiai sužavėjo pasivažinėjimas amerikietiškais kalneliais. Tai jos aistra, todėl išbandyti juos nuotykių parke JAV buvo tikras džiaugsmas. „Ji labai mėgsta šilumą, todėl vis norėjo į pliažą. Aš pirmąkart gyvenime išbandžiau giluminį nardymą. Koralinis rifas padarė labai didelį įspūdį, labai gražu“, – sakė pasakojo jis.

 

Pasak Giedriaus, jiedu su žmona poilsį supranta nevienodai: Astai labiau patinka gulėti paplūdimyje prieš saulę skaitant knygą, o jam prie širdies arčiau aktyvesnis laisvalaikis.

Tačiau net ir skirtingi poreikiai netrukdo jiems smagiai drauge leisti laiką. „Jeigu kur nors keliaujame, bandome derinti veiklą. Aplankome įdomesnes vietas, nuvykstame ten, kur rečiau lankosi turistai. Apskritai viešėdami svečiose šalyse stengiamės kuo daugiau pamatyti, todėl net jei norisi ramaus poilsio, visuomet ieškome ko nors išskirtinio“, – sakė Giedrius.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Vos grįžęs į Lietuvą Giedrius čia ilgai neužsibūti neketina. Pastaruoju metu jam tenka itin daug keliauti, todėl, vos spėjęs apšilti kojas, jis vėl krausis lagaminus. Jau netrukus visa šeima ketina vykti į Italijos kurortą slidinėti, vėliau su darbo kolegomis Giedrius skris į Gran Kanariją, o pavasarį laukia Karibai, kuriuos aplankys su „Ambersail“ jachta.

„Ilgą laiką neatostogavau, todėl dabar viskas taip susidėjo. Tačiau kol galime keliauti – reikia keliauti“, – šypsodamasis patikino Giedrius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai