Filme „Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)“ Zacas Efronas šokdins gražuolę Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski filme „Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)“ / „ACME Film“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-31 15:33
Ji – iš Robino Thicke'o, T.I. ir Pharrellio Williams superhito „Blurred Lines“ vaizdo klipo pažįstama tamsiaplaukė ilgakojė gražuolė, o jis – buvusi „Vidurinės mokyklos miuziklo“ žvaigždė. Naujajame filme „Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)“ (angl. „We Are Your Friends“) daugybę gerbėjų visame pasaulyje turintys jauni aktoriai Zacas Efronas ir Emily Ratajkowski taps tikra svajonių porele ir padovanos įkvepiantį ir jausmingą romaną. Tiesa, jų aistrai teks įveikti meilės trikampio dramą, o žiūrovai net kino teatruose galės pajusti flirto kibirkštėlių įelektrintą atmosferą.

Tikru vasaros uždarymo vakarėliu tapsiančiame trankiame filme „Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)“ žiūrovų laukia kruopščiai parinkta užvedanti elektroninė šokių muzika, kuri lydės užkariauti pasaulį nutarusio 23-ejų didžėjaus Koulo ir jo draugų istoriją.

Judėti verčiantys ritmai bus ne vieninteliai, priversiantys publikos širdis plakti greičiau. Koulą įkūnijęs 27-erių Zacas Efronas vienoje scenų pademonstruos tobulai treniruotą figūrą prausdamasis duše, o kitose filmo scenose Emily Ratajkowski jį gundydama taip pat nevengs parodyti nemažai nuogo kūno.

Maxo Josepho režisuotas filmas „Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)“ – tai pasakojimas apie tai, ko reikia, kad atrastum savo kelią. Triukšmingame, žibančiame ir elektronine muzika alsuojančiame prabangiame Holivudo naktiniame gyvenime retas jaunas didžėjus sugeba prasimušti į populiariausiųjų gretas, juolab ten išsilaikyti. Koulo tikslas – sukurti tokį kūrinį, kuris uždegs pasaulį ir privers muzikos mylėtojus pamesti galvas ir paskęsti šokyje.

„ACME Film“ nuotr.
„ACME Film“ nuotr.

San Fernando slėnis, iš kurio kilęs pagrindinis filmo herojus ir jo bičiuliai, yra kitapus garsiųjų Holivudo kalvų. Būtent ten gyvena visi tie, kurie neturi pakankamai pinigų išgyventi Los Andžele, tačiau nepaliauja vaikytis rožinės pramogų industrijos svajonės. Koulo ir jo kompanijos vilties žiburiu tampa vaikino pažintis su garsiu, tačiau prieštaringos reputacijos didžėjumi Džeimsu (akt. Wesas Bentley). Šis imasi globoti jaunąjį talentą, tačiau paaiškėja, kad vakarėlio metu sutikta ir Koului į akį kritusi gražuolė Sofi (akt. Emily Ratajkowski) yra Džeimso mergina. Kas svarbiau – meilė, draugystė ar galimybė pasiekti išsvajotąjį tikslą? 

Karščiausi Holivudo vakarėliai ir kokybiška elektroninė muzika Lietuvos žiūrovų filme „Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)“ kino teatruose lauks nuo rugpjūčio 28 dienos. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai