Festivalio „Loftas Fest“ kino erdvėje – prancūziškas „Seksas ir miestas“

„Gazelės“ / Kino teatro „Pasaka“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-21 09:53
Rugpjūčio 28-30 d. Vilniuje vyksiantis miesto festivalis „Loftas Fest“ aides ne tik muzika. Čia veiks kino teatras po atviru dangumi, kuriame bus galima išvysti europietiško kino perliukų išankstines premjeras.

„Loftas Fest“ draugų kino teatras „Pasaka“ sudarytoje filmų programoje – ir nuotaikingas, moteriškas ir be galo stilingas prancūzų režisierės Monos Achache filmas „Gazelės“ (2014 m.)

Moterų kūrėjų darbas

„Tai taikli komedija apie merginas ir jas kartais ištinkančias krizes“, – sako televizijos prodiuserė Laura Paukštė, pristatydama „Gazeles“.

„Filme yra ne vienas už širdies greibiantis momentas, kuriame atpažįsti savo gyvenime buvusias situacijas. O po akimirkos nori kvatotis iki nukritimo. Nenuostabu, juk filmo scenarijų sukūrė ir jį režisavo moterys. Elegantiškas humoras, kiekvienai moteriai pažįstami nutikimai ir puiki nuotaika – miesto merginoms būtinai rekomenduoju pasižiūrėti „Gazeles“, - kalbėjo L. Paukštė.
Miestą valdo merginos.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Paryžiečiai Mari ir Erikas – jau seniai kartu. Jų bendro gyvenimo netemdo joks šešėlis, kol kelyje nepasipainioja galimybė įsigyti bendrą būstą už banko paskolą. Mari netenka ramybės ir nuo finansinės, šeimyninės ir gyvenimiškos rutinos lekia ten, kur veda akys. Ji iškeičia Eriką į nepriklausomų ir dailių draugių kompaniją, su kuria leidžiasi į paryžietiškų vakarėlių sūkurį.

Naktinio Paryžiaus elegancija ir nuotykiai bei melancholiškas Woody Alleno stiliaus  humoras – šioje komedijoje Mari sužinos, kas yra tikra draugystė, išmoks mylėti save.Į kvėpta naujų, netikėtų pažinčių, ši nepriklausoma miesto gazelė kitaip pažvelgts į savo vienatvę, taps stipresnė.

Filmų po atviru dangumi programą festivalio metu nemokamai lankyti galės visi, turintys bilietą į „Loftas Fest“. Daugiau informacijos apie „Loftas Fest“ programą: www.loftasfest.lt

15min.lt

Naujausi straipsniai