„Ferrari“ į Palangą atvykęs Ugnius Kiguolis lenktynėse nedalyvaus: „Tai – tuštybių mugė“

Ugnius Kiguolis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2015-07-18 13:46
Kol greičio ir autosporto mylėtojai Palangoje stebi „Eneos 1000 km lenktynes“, kiti mėgaujasi saule ir kurorto teikiamomis pramogomis. Net būdamas ištikimas lenktynių gerbėjas Ugnius Kiguolis šiemet atvykęs į Palangą taip pat aplenkė trasą.

U.Kiguolis šiemet planavo tapti vienu iš 1000 km lenktynių pilotų: gavo profesionalaus lenktynininko licenciją, kartu su automobilių sporto komanda „Lithuanian Dream“ ėmė ruošti tokioms varžyboms neįrastą BMW X6M automobilį. Tačiau komanda nespėjo tinkamai pasirengti ir jiems buvo neleista dalyvauti šių metų trasoje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Į Palangos lenktynes Natalija Bunkė atvyko su sūnumi Kristupu ir krepšininku Vilmantu Diliu

„Yra kaip yra, taip jau viskas nesmagiai išėjo“, – sakė jis. Nepaisant to, verslininkas sako per daug nesižavintis pačia lenktynių organizacija.

Pasak jo, šis renginys yra visiškai nepritaikytas žiūrovams. „Nieko nesimato, trasa per toli – taip nebūna normaliose trasose. Atrodo, kad visi šiaip ateina pabūti. Zonos atskirtos, per daug skirtingų apyrankių, ne visur gali patekti. Tas skirstymas žmonių į visokias kastas – nesąmonė. Norėdamas susitikti su draugais turi praktiškai išeiti į laukus. Kaip vienas komentatorius yra pasakęs, tai – visiška tuštybių mugė, todėl čia tikrai nesirodysiu“, – sakė jis.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

U.Kiguolis užsiminė ateityje neapleidžiantis minties apie dalyvavimą lenktynėse, todėl ateityje jis dar turi vilčių pasirodyti trasoje su galingu BMW bolidu. „Manau, dar tikrai sudalyvausim lenktynėse. Kur konkrečiai – dar nežinau. Šįkart nespėjome pasiruošti, nespėjome ištestuoti, bet nenorėjome prisidaryti bėdos. Nėra prasmės verstis per galvą. Jei pavyks tinkamai pasirengti – tada ir dalyvausim“, – Žmonės.lt sakė jis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Palangoje lenktynių mergaite tapusi Monika Šalčiūtė: „Būtų smagiau, jei būčiau šturmanė, bet...“

Savaitgaliui atvykęs į Palangą U.Kiguolis labiausiai nori tiesiog pailsėti ir atsipūsti nuo darbų. „Man čia – relaksas. Dar ir pats galvoju, ką čia reiks veikti. Didelių planų neturiu, bet nueisiu gal iki gelbėtojų stoties, pasidomėsiu, kada ir kokiomis vandens pramogomis galima užsiimti ir gal kitą kartą atsivešiu savo visus boardus“, – pasakojo verslininkas.

Į Palangos kurortą U.Kiguolis atvyksta pakankamai dažnai. Šįkart jis į pajūrį atriedėjo prabangiu „Ferrari California“ automobiliu. Prisiparkavęs jį pačiame miesto centre verslininkas sulaukė didžiulio praeivių dėmesio.

Lenktynėse apsilankiusių svečių galeriją žiūrėkite čia:

Daugiau naujienų apie „Eneos 1000 km lenktynės“ skaitykite čia.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gražuolės Palangos lenktynėse susirungė dėl „Mis Auto 2015“ titulo

TAIP PAT SKAITYKITE: Ralio dalyvėmis tapusios „69 danguje“ merginos: „Už greitį svarbiau protas ir apsukrumas“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai