„Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas tapo tėvu ir pažadėjo pagerinti pasaulį

Markas Zuckerbergas ir Priscilla Chan su dukra Max / „Facebook“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-01 23:51
„Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas (31) su žmona Priscilla Chan (30) tapo tėvais – pora susilaukė mergaitės, kuriai davė Max vardą. Apie tai milijardierius pranešė savo „Facebok“ paskyroje.

„Mes su Priscilla esame labai laimingi sulaukę dukters“, – rašė Markas Zuckerbergas. Jis prie įrašo „Facebook“ taip pat pat pridėjo laišką, pavadintą „Laiškas mūsų dukrai“.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Max, mes mylime tave ir jaučiame didelę atsakomybę padaryti pasaulį geresne vieta tau ir visiems vaikams“, – rašoma laiške.

Laiške Markas Zuckerbergas taip pat paskelbė, kad per savo gyvenimą ketina labdarai paaukoti 99 proc. „Facebook“ akcijų, jog pagerintų pasaulį ateinančioms kartoms.

Pranešama, kad 99 proc. „Facebook“ akcijų yra vertos 45 mlrd. JAV dolerių.  Ši pinigų suma bus skirta mažinti žmonių finansinę atskirtį, skurdą, praplės švietimo galimybes.

Žmonės.lt primena, kad pora susipažino Harvardo universitete, kuriame studijavo. Po devynerių metų draugystės – 2012 metais – jie susituokė.

Anksčiau „Facebook“ įkūrėjas atviravo, kad Priscilla Chan per dvejus metus, kai pora mėgino susilaukti vaiko, patyrė tris persileidimus.

Priscilla and I are so happy to welcome our daughter Max into this world!For her birth, we wrote a letter to her about...

Posted by Mark Zuckerberg on Tuesday, December 1, 2015
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai