Erotiniame kalendoriuje įsiamžinusi Jolanta Leonavičiūtė virto „Playboy“ zuikučiu

Jolanta Leonavičiūtė / Martyno Nasicomy nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-02 21:21
Jolantai Leonavičiūtei atviros fotosesijos – ne naujiena. Artėjant Naujiesiems metams buvusi televizijos projektų dalyvė įsiamžino gundančiam erotiniam kalendoriui. Ji tapo viena iš keliolikos modelių, kurių nuotrauka puoš kitų metų kalendorių.

Prieš dešimt dienų vykusios fotosesijos sumanytojas ir autorius – fotografas Martynas Nasicomy. Jis nusprendė visas kalendoriaus puslapius papuošiančias merginas paversti „Playboy“ zuikučiais.

Jolantos nuotrauka puoš ir kalendoriaus viršelį. „Ji nebus titulinė, kol kas tik parodomoji. Kalendoriuje bus kelios mano nuotraukos. Fotografuojuosi ne pirmą kartą, esu turėjusi nemažai fotosesijų, tai kaip visada – fotografams labai lengva su manimi dirbti“, – Žmonės.lt kalbėjo Jolanta.

Kitų metų kalendorius kainuos ne taip ir pigiai – 25 eurus. Tačiau, kaip skelbiama, pirmieji užsisakę jį iš anksto, turės proga paganyti akis į nepriekaištingą Jolantos figūrą – šimtui laimingųjų bus atsiųstos papildomos trys Jolantos nuotraukos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Betmetu tapusi Jolanta Leonavičiūtė Helovino vakarėlyje tirpo Mariaus Gaižausko glėbyje

Žmonės.lt primena, kad J.Leonavičiūtei panaši fotosesija jau ne naujiena. Nusimetusi drabužius ji įsiamžino ir 2015 metų kalendoriui.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai